Gelin Makyajı Batıkent'te Saç ve Makyaj

vm74

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
548
86
Merhaba. Ben Batıkent'te oturuyorum. Annem evden gelinlikle çıkmamı istiyor haklı olarak ancak kuaföre gidip tekrar eve dönmek için zaman gerekiyor. Sizin bildiğiniz iyi biri var mı?

konuyu takipte olacağım..
bende batıkent de oturuyorum..
civar yerlerde bir kuaför arayışı içerisindeyim ama şimdilik bulduğum söylenemez.. :KK43:

konuyu takipte olacağım..
bende batıkent de oturuyorum..
civar yerlerde bir kuaför arayışı içerisindeyim ama şimdilik bulduğum söylenemez.. :KK43:
Canım Batıkent'te tavsiye edebileceğim çok iyi bir kuaför var kesinlikle memnun ayrılacağını garanti edebilirim önceden ismi SOSYETE KUAFÖR idi fakat sonra Batıkent'e başka yere taşındı yıllardır ben Mustafa Bey'e giderim, istersen ....arayıp bilgi alabilirsin

Son düzenleyen: Moderatör:
tatlım batıkentte makyaj olarak net bir yer veremicem ama powderblue arkadaşımın da dediği gibi saç konusunda kesinlikle en iyilerden diyebileceğim bir isim verebilirim. 6 seneyi aşkın bir süredir ablam, kuzenler de dahil olmak üzere Mustafa Pehlivan'a gidiyoruz. Özellikle röfle, boya ve saç kesiminde gerçekten müthiş işler çıkartıyor. Ben gelinbaşımı da kendisine yaptırmıştım, ne istediğimi anlayıp yüzüme ve gelinliğime göre çok güzel topuz yapmıştır. Şu an kendisi Batıkent Metro Kuaför'de hizmet veriyor. Bir daha ki hafta saçlarımı röfleden bakır yaptırmayı düşünüyorum kendisine. Bazen değişiklik istiyor insan. Sonucu size yazarım kızlar... Yeni saçlarım için şimdiden heyecanlanıyorum, eee yapacak kişi işin ustası olunca bana da heyecanla beklemek kalıyor :)))))))))

Cevap için teşekkürler:). Düğünüm geçen seneydi. Bahsettiğiniz yerle aynı mı bilmiyorum orada bir kuaförle görüşmüştüm. Makyaj odası ayrı bir yerdeydi. Saç provası için çok uzun beklettiler. İşleri olmadığı halde almadılar. Bir de yerler falan pek temiz değildi. Sosyete kuaförün yerine başka biri açılmıştı. Oldukça güzele benziyordu. Orada makyaj probası yapıldı. Beya tenliyim. Malzemeler bana koyu geldi. Makyaj yapan kız (adaşımdı:)) düğün günü tam ten renginde olacak falan dedi. Aslında güzel makyaj yaptı ama biraz maske gibi durdu. Tek gözüme kirpik taktı o çok abartılı oldu. Düğünden birkaç gün önce arayıp tekrar makyajla ilgili konuşayım dedim. Böyle bir durum olmuştu dedim bana ama sen de çok beyaz tenlisin piyasada sana göre ürün yok dedi!!! Ben nasıl buluyorum o zaman dedim. Geleyim de tekrar bi ten makyajı yapalım o gün sıkıntı olmasın dedim. Yok merak etme p gün ben her şeyi ayarlıycam yorulma gerek yok gelmene dedi. Tamam dedim ve süğüne iki gün kala başka bir kuaför ayarladım çok memnun kaldım. Adını şimdi hatırlayamıyorum. Koton'un ordan içeri girince bşraz ilerdeydi. Sarışın bir hanım yaptı makyajımı. Her şeyim çok güzel oldu. Sadece ben değil yanımda gelenlerinki de güzeldi. Normalde hep kuaförden sonra eve gidilince saç bozulup tekrar yapılır vs ama kimse yapmadı:)) Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim:)

Anladım canım talihsizlik yaşamışsın ama sonuç güzel olmuş çok şükür ki, sana bu üzücü olayı yaşatan yeri biliyorum sosyete kuaförün yerine sonradan açılan yer. Amaa benim tavsiye ettiğim yerin senin bahsettiğin yerlerle hiç alakası yok, Benim bahsettiğim yer Batıkent'te Gimsa'nın hemen karşısında Metro Kuaförde hizmet veren Mustafa Pehlivan. Ben de çok titiz biri olduğumdan dolayı sağolun nazımı çekip gelin provamı tam 3 kere yapmıştı... Çok zor bir insan olmama rağmen çok sabırlı davranmış ve tekrar tekrar model değiştirmemi heyecanımdan kaynaklandığını söyleyip anlayışla karşılamıştı. Kız tarafının ve kaynanamın saçlarını kendisi taramıştı ve gerçekten çok güzel sonuçlar ortaya çıkmıştı... Şahsen sadece Ankaradan taşınırsam farklı bir şehre ancak o zaman kuaförümü değiştireceğimi düşünüyorum :))

İlk mesajımda ilk bahsettiğim yer zaten metro çarşısında. Karışık yazdığım için anlaşılmamış. Söylediğiniz isim tanıdık geldi de orası mı diye düşündüm.

Çakırlarda Bianco var Ama 1 hafta önceden randevu alman gerekir, bide biraz pahalı gelebilir ama daha iyisi ankarada yok

X