Bankada hesabı boşaltılanlar var mı?

Ü

üvercinka1981

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi üvercinka1981
Arkadaşlar benim bankada vadede param var yapıkredide...ama burda okuyunca korktum doğrusu bankalarda boşalan hesaplar varmış bazı arkadasların paraları gitmiş nasıl oluyor bu iş yani şimdi paramı cekeyim mi bankadan napayım sizce evde tutmak da zor kafam karıştı doğrusu basına böyle bi şey gelen var mı içinzde?:a015::a015::a015:

Nasıl boşalıyormuş ki hesaplar, hiç olur mu öyle şey? Yani olmamalıfisfisfis

tüketici köşeinde yazmış arkadslar garanti banaksında olmuş mesela ben sahsen korktum hackerlar yapıyormuş ve banka kesinlikle ödemiyormuş zaten zar zor üç kuruş biriktirdim ya şimdi ne yapsam acaba?:a015:

tüketici köşeinde yazmış arkadslar garanti banaksında olmuş mesela ben sahsen korktum hackerlar yapıyormuş ve banka kesinlikle ödemiyormuş zaten zar zor üç kuruş biriktirdim ya şimdi ne yapsam acaba?:a015:

hııı, internet bankacılığıyla ilgili sanırım, ben de bakayım o konuya. Ben açıkçası hiç internet üzerinden işlem yapmıyorum, çünkü korkuyorum. Bu devirde alışmak lazım doğru ancak çok korkuyorum, dediğin gibi zaten zar zor birikiyor onu da riske atamam.

hııı, internet bankacılığıyla ilgili sanırım, ben de bakayım o konuya. Ben açıkçası hiç internet üzerinden işlem yapmıyorum, çünkü korkuyorum. Bu devirde alışmak lazım doğru ancak çok korkuyorum, dediğin gibi zaten zar zor birikiyor onu da riske atamam.

ben de internet üzerinden bi şey yapmıyorum ama aklım karıştı yine de bu aralar bankalarla ilgili kötü şeyler cok duyuluyor cekindim açıkcası alıp evde saklicam ama nereye koyacagımı bilsem sen de bi bak istersen bi şey duyarsan yazarsan sevinirim.:çok üzgünüm:

şimdi gördüm Akbank olayı. Kazen'in cevabını okuyunca içim rahatladı ama.

Şöyle söyleyeyim, benim çocukluğumdan beri 21-22 senedir bankada vadeli hesabım vardır. Annemlerin kaç yıldır sen düşün artık. Bankada birikim yapmak bana bu yüzden en güvenlisi olarak gelir. Evde para tutmayı aklımdan bile geçirmem, çünkü kardeşimin evine ve ardından da 2-3 arkadaşlarının evine daha hırsız girdi birkaç yıl önce. Umarım bir daha öyle kötü bir olay yaşamayız.

Ama tabii bu benim aileden gelen bir alışkanlığım. İnterneti ise kullanmam sanırım, çünkü ben alışveriş için bile kullanmıyorum, kredi kartı numaramı hiç yazmadım internette. Bu da benim takıntım ne yapayım.

şimdi gördüm Akbank olayı. Kazen'in cevabını okuyunca içim rahatladı ama.

Şöyle söyleyeyim, benim çocukluğumdan beri 21-22 senedir bankada vadeli hesabım vardır. Annemlerin kaç yıldır sen düşün artık. Bankada birikim yapmak bana bu yüzden en güvenlisi olarak gelir. Evde para tutmayı aklımdan bile geçirmem, çünkü kardeşimin evine ve ardından da 2-3 arkadaşlarının evine daha hırsız girdi birkaç yıl önce. Umarım bir daha öyle kötü bir olay yaşamayız.

Ama tabii bu benim aileden gelen bir alışkanlığım. İnterneti ise kullanmam sanırım, çünkü ben alışveriş için bile kullanmıyorum, kredi kartı numaramı hiç yazmadım internette. Bu da benim takıntım ne yapayım.

sadece akbank degil yapıkredi garanti vb tüm bankalarda belli sayılarda olmuş ama geri ödememiş çogu...iyi içim rahatladı senin yıllardır varsa sorun yoktur heralde...yapıkredide benim param ve dişimden tırnağımdan artırdım bi şey olsa cok üzülürüm gelecegim orda çünkü cok sagol iyi geceler:a015:

arkadaşlar bu bahsettiğiniz olay internetten mi yoksa atm lerden mi yapılıyormuş..benim de ıng bank ta var vadeli hesabım ve zaman zaman internet ten alış veri yaparım ,ama tırstım valla...

arkadaşlar bu bahsettiğiniz olay internetten mi yoksa atm lerden mi yapılıyormuş..benim de ıng bank ta var vadeli hesabım ve zaman zaman internet ten alış veri yaparım ,ama tırstım valla...

internet bankacılığında hackerlar yapıyor ve ama bazı kişiler internet bankacılığını kullanmadan da hesaplarından paraları çekilmiş bence kredi akrtını asla verme internetten alışveriş riskli ...:kahve:

İnternetten alışveriş yapan arkadaşlar, kesinlikle sanal kart kullanmalı.
Bankanıza gidip sanal karta başvuruyorsunuz ve düşük bir limit belirliyorsunuz.
Alışveriş miktarınıza göre 100-150 ytl limit belirleyebilirsiniz.
Allah korusun en kötü ihtimalle o miktar gider. Hesabınıza bişey olmaz.

hıc hesap boşalır mı yaa ... haklarımızı unutmayalım arkadaslar bole bı durum olursa eger sonucta banka kartımız var

X