Bana yardım edin ne olur

Gulumse21

Sevdan hep tutkudur .
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
296
4
36
benim burnumda solunum bozukluğu var ameliyat olmam lazım şeklide bozuk kemerli uzun kocaman bi burnumvar.geceleri azım açık uyumaktan yoruldum.ama ameliyat olmaktan çok korkuyorum ölücem sanki.beni iileşene kadar uyutmaları lazım sanki ,aklıma gelince bile kanım donuyoı napcam .ankarada bildiğiniz ii bi yer varmı .numunede yapıyolarmış insan güveneyiyo bana anlatın nolur

merhaba,
doktoruna güvendikten sonra ameliyat konusunda endiselenmeye gerek kalmiyor.anestezi sorun olmaz, ama estetik doktorunu hakikaten cok iyi sec daha sonra cok sorunlar oluyor .acele etme arastir iyi birini bul daha sonra pisman olmamak icin.Ankara da doktor bilmiyorum yardimci olamadigim icin kusura bakma.hoscakal

canım ben daha ameliyat olmadım ama forum da okuduğum kadarıyla ankarada ameliyat olan arkadaşların memnun kaldıkları pek çok doktor var onları okursan aklında doktor konusunda bişeyler oluşur. bende burnum kırık olduğu için geceleri nefes alamıyorum ve ağzım açık yatıyorum çok zor ve kötü üstelik 8 aylık hamileyim inan gün geçtikçe nefes almam daha da zor oluyo bu yüzden ihmal etme bence yaptır hamilelikte daha da zor.ameliyat korkusunu bende yaşıyorum aklımda pek çok doktor var ama ameliyat korkum yüzünden ankara onepte olma ihtimalim çok yüksek hastaneler ürkütücü geldiği için estetik klınikleri daha çazip geliyo

banım aynı sorun bende de vardı.hem iç eğrilik hemde dış görünüm sorunu vardı.1 bucuk yıl önce ameliyat oldum. burundan nefes almak ne demekmiş onu anladım.ameliyat olmadan 1 yıl önce çıktı bende bu sorun ama 1 yıl kaçtım en sonunda doktorum artık kaçacak yerin kalmadı olmak zorundasın dedi ve yaptı.korkulacak birşey yok.hergün yüzlerce insan bu ameliyatı oluyor canım.hiç korkma :KK66:

mrb cnm ben 11 gün önce ameliyat oldum bende senin gibi çok korkuyodum ama inan korkulacak bişey yokmuş zaten seni uyutuyolar hiç bişeyin farkında olmuyosun uyandıındada herşey bitmiş oluyo ağrı sızı bende hiç olmadı tek zorluğu ameliyattan sonra ilk gün devamlı yüzüne buz koyuyosun hepsi o bide nefes alamıyosun ama başka bi zorluğu yok inan eğer skıntın varsa beklemenin bir anlamı yok ben ankarada onepde oldum ameliyatı şuan hala burnumda mandaj var oyüzden burnum hakkında yorum yapamam ama ameliayttan korkulacak bişey olmadığını söylemek isterim ayrıca bazıları alçı çıkarken çok acıdı filan yazmışlar inan ne alçı çıkarken nede tampon çıkarken bi acı hissettim korkmana gerek yok

ya kızlar vala güç verdiniz bana sağolun varalun.ama bi numara klinik ilen varsa yardımcı olunda arayım muayene oolayım.

mrb cnm ben 11 gün önce ameliyat oldum bende senin gibi çok korkuyodum ama inan korkulacak bişey yokmuş zaten seni uyutuyolar hiç bişeyin farkında olmuyosun uyandıındada herşey bitmiş oluyo ağrı sızı bende hiç olmadı tek zorluğu ameliyattan sonra ilk gün devamlı yüzüne buz koyuyosun hepsi o bide nefes alamıyosun ama başka bi zorluğu yok inan eğer skıntın varsa beklemenin bir anlamı yok ben ankarada onepde oldum ameliyatı şuan hala burnumda mandaj var oyüzden burnum hakkında yorum yapamam ama ameliayttan korkulacak bişey olmadığını söylemek isterim ayrıca bazıları alçı çıkarken çok acıdı filan yazmışlar inan ne alçı çıkarken nede tampon çıkarken bi acı hissettim korkmana gerek yok

canım sen onepte ameliyatını kime oldun ve sakıncası yoksa ne kadara olduğunu yazarmısın

ya kızlar vala güç verdiniz bana sağolun varalun.ama bi numara klinik ilen varsa yardımcı olunda arayım muayene oolayım.

cnm ank onepe git muane ol sonuçda ücretisiz memnun kalırsan yaptırırsın burdan vermek yasak galiba tel ama netten bak bulursun telide adreside

cnm ben reha yavuzer'e düsünüyorum, ayrıca nedense beni de klinikler korkutuyor. sanki tam tesekküllü bir hastanede olursam daha güvende olacakmısım gibi geliyor.bilemiyorum tabii ki...

ilgin için çok teşekkürler canım ....benim hamileyken burnum kırıldı doktor o zaman düzeltelim hamilesin zor olur nefes alamazsın burnunu uyuşturalım bebeğe zararı yok dedi ama ben korktum masadan kalktım... 4 aydır falan araştırıyotum eskiden çok güzel bi burnum yoktu ama şimdi yamuk duruyo ve en kötüsü nefes alamıyorum martta doğum yapcam ağustos eylül gibi yaptırmayı planlıyorum tahmin ettiğin gibi kafam çok karışık....onep doktorları ,rehe bey arasında kalıyorum ,hıfzı beyin hiç hastasına raslamadım referansları çok iyi ...sen onepteki bütün doktorlarla görüştünmü? atilla beye nasıl karar verdin biraz anlatırmısın canım

ilgin için çok teşekkürler canım ....benim hamileyken burnum kırıldı doktor o zaman düzeltelim hamilesin zor olur nefes alamazsın burnunu uyuşturalım bebeğe zararı yok dedi ama ben korktum masadan kalktım... 4 aydır falan araştırıyotum eskiden çok güzel bi burnum yoktu ama şimdi yamuk duruyo ve en kötüsü nefes alamıyorum martta doğum yapcam ağustos eylül gibi yaptırmayı planlıyorum tahmin ettiğin gibi kafam çok karışık....onep doktorları ,rehe bey arasında kalıyorum ,hıfzı beyin hiç hastasına raslamadım referansları çok iyi ...sen onepteki bütün doktorlarla görüştünmü? atilla beye nasıl karar verdin biraz anlatırmısın canım

senin ameiyatına daha varmış ozman çok erken araştırmaya başlamışın inan insan bi süreden sonra çok sıkılıyo ve daha zor karar veriyo bende 5 ay araştırdım istanbulu düşündü ilk başta ama benim için daha zor olacaktı oraya gitmek oyüzden bana daha yakın olması nedeniyle ank olmaya kararveridm tanıdık bi kaç doktora sordurdum ist onepi tanıyan bi doktor vardı onepteki doktorlara güvenebileceğimi söyledi bende onepde karar kıldım ayrıca tili vardı burda oda baya araştırdı ve ünal beye karar kılnca ve memnun kalınca bende ünal beyle görüştüm ve yaptırmaya karar verdim bütün doktorlarla görüşmedim anlıycağın ama en zor sanırım karar verme aşaması senin önünde daha uzun bi zaman var gerçi ama kafanıda çok fazla karıştırma derim ben
buarada bebeğin oluyomuş allah analı babalı büyütsün:nazar:şutarafagitti

ya arkadaslar beni klinik ortamında ameliyat olmak korkutuyor, onepte durum nasıl acaba? kendinizi güvende hissettiniz mi?

X