bana ne yakışıyor bilemiyorum.kararsızım

tuutsche

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
15
0
ben genelde spor giyiniyorum.ama erkek arkadaşm o kıyafetler içinde bana hep çocuk gibi göründüğümü sölylüyo.ama napayım biraz bi fantazi kıyafer bile bana yakışmıyo gibi gelio....naapmalıyım?sıkılsam da o kıyafetler giymeliyim?yoksa kendmden taviz vermemeli miyim??karar veremiorum.aslna bakarsanız ben de biraz ağır balı giyinmek istiyorum ama...???!!:eek:klava:

iyi akşamlar arkadaşım kişilerin bir tarzı vardır yada zamanına ve mekanına göre giyim tarzı vardır günlük olarak spor giyinilebilir ama akşam bir yere çıkarken daha abiye bir tarz kullanılabilir yada su anda sporla abiye bir arada kullanılıyor altda güzel bir jean pantalon üste dar bir bluz altda güzel hafif topuklu ayakkabılarla çok da feminen olabilirsin hatta bu kıyafetleri güzel takılarla da tamamlarsan çokda hoş olursun...

işte o alttaki ayakkabı beni bozuyo :KK43: onu giyince yoldaki herkes bana bakıyo gibi gelioy.bunu nasıl aşarım bilemioyrum!???

işte o alttaki ayakkabı beni bozuyo :KK43: onu giyince yoldaki herkes bana bakıyo gibi gelioy.bunu nasıl aşarım bilemioyrum!???

canım ıstedığın kadar spor giyin ama dar bır kot altına giyilen sıvrı topuk ayakabı kadar sexi duran ve kadınsı duran bırşsey daha yok. ustune kocaman tişörtte giysen topuklular tum havanı değiştirir. bence al ve evde surekli giy. ve internetten surekli bu şeklide fotolar abak. bir sure gözun alışır ve normla gelmeye başlar.kendinden tavızde vermış olmazsın hem.

aynı ben, benide bozuyorsırnaşık şey
boşver nasıl rahatsan öyle giyin.. bana topuklu ayakkabıyı özel geceler hariç hiç kimse giydiremez mesela:icecream:

canım ıstedığın kadar spor giyin ama dar bır kot altına giyilen sıvrı topuk ayakabı kadar sexi duran ve kadınsı duran bırşsey daha yok. ustune kocaman tişörtte giysen topuklular tum havanı değiştirir. bence al ve evde surekli giy. ve internetten surekli bu şeklide fotolar abak. bir sure gözun alışır ve normla gelmeye başlar.kendinden tavızde vermış olmazsın hem.

sivri topuğu bilmioyrum da şimdilerde moda olan böle yüksek ve kalın topuklar...onlardan almak nasıl olur acaba?

topuklu ayakkabı hiç giyinemem
çok rahatsız ediyo
bende aynı senin durumundayım bazen kendimi çok tuhaf hissediyorum
spor ayakkabı convers düz taban açık ayakkabı dışı bişey giyinmiyorum
giyinmeye kalkarsam herkes bana bakıyo gibi oluyorum
rahatta değiller zaten

aslında elşndeki kıyafetlerle sana yeni bir tarz oluşturabiliriz..üşenmezde içinde rahat ettiğin kıyafetleri ve bbi zamnlar alıpta elinin hiç gitmediği kıyafetlerin fotolarını çeker yollarsan..sana ufak çaptada olsa yardımlarımız dokunabilir..
onun dışındaa örneğin topuklu giyemiyorum diyenler var onlarada tavsiyem bella marka sandaletler..converse seven biri olarak yaz günlerinde gerçkten giymek hoşuma gidiyor onları...

aslında elşndeki kıyafetlerle sana yeni bir tarz oluşturabiliriz..üşenmezde içinde rahat ettiğin kıyafetleri ve bbi zamnlar alıpta elinin hiç gitmediği kıyafetlerin fotolarını çeker yollarsan..sana ufak çaptada olsa yardımlarımız dokunabilir..
onun dışındaa örneğin topuklu giyemiyorum diyenler var onlarada tavsiyem bella marka sandaletler..converse seven biri olarak yaz günlerinde gerçkten giymek hoşuma gidiyor onları...

mantıklı arkadaşıma katılıorm:1hug:

X