Bacaklarımdaki lekelerin görünmemesi in hangi şorabı giymeliyim acil yardım

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.997
4.185
Kızlar acil ten çorabı önerisine ihtiyacım var. Beyaz tenliyim diz hizamda duran bi elbisenin altına ten çorabı giyeceğim ama aşırı sivrisinek saldırısna maruz kaldım sanırım onlardan kalma böyle ufak ufak leke şeklınde kırmızılık morluklar mevcut bacağımda ve beyaz çatlaklarda var . Birazdan çorap almaya gideceğim bunların belli olmaması için ne almalıyım lütfen birşey önerinnnnn

O dönem nasıl bir uygulama yaptınız? Kapatıcı mı sürdünüz? Yoksa başka bir şey mi yaptınız?
Fondotenim vardı farmasinin, yüzümde hiç beğenmedim ancak bacaklarıma baya bol şekilde sürüp üstüne pentinin ince ten çorabını giydim güzel oldu lekeler de görünmüyordu

Kızlar acil ten çorabı önerisine ihtiyacım var. Beyaz tenliyim diz hizamda duran bi elbisenin altına ten çorabı giyeceğim ama aşırı sivrisinek saldırısna maruz kaldım sanırım onlardan kalma böyle ufak ufak leke şeklınde kırmızılık morluklar mevcut bacağımda ve beyaz çatlaklarda var . Birazdan çorap almaya gideceğim bunların belli olmaması için ne almalıyım lütfen birşey önerinnnnn
Benim bacağımda sedef hastaligi var.Derim pul pul dökülüyor.Ona rağmen ten rengi giydim.Koyu rengini alın mümkün olduğunca.Hatta kendi nikahimda giydim.