Bacaklarıma nasıl kilo aldırabilirim ?

prettynewgirl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2016
4
7
Bacaklarım çok ince olmasa da normalde biraz daha ince ve biraz kilo almak istiyorum. Bacak,basen popo gibi yerlere kilo aldırmak için ne gibi şeyler yemeliyim ? Veya ne gibi egzersizler yapmalıyım ?
Cevaplarınızı bekliyorum :ıslık:

Aynı dertten bende muzdaribim.olmuyor,maalesef,estetik uzmanına bile gittim.bacaklarimi kalinlastirsin diye.silikon olurmuş,pek zormus,ve bunu türkiyede sadece birkaç doktor yapıyormuş.vazgeçtim bende,44 yaşına kadar safinaz gibi dolaştım.bundan sonrada böyle dolaşmaya devam.

ahaha :KK70:
bende şikayetçiyim bu durumdan ama hiç özel olarak oraya kilo aldırabileceğimi düşünmemiştim :KK70:
hamileliğimde 30 kilo aldım. yine bacak kalça da değişim yoktu. ümidimi kestim o yüzden

Bölgesel kilo alınmaaaaz kızlar umudunuzu kesin :) herkesin vücudunda, genlerimize kodlanmış bazı yerler vardır ordan biraz daha fazla kilo alabiliriz sadece. Mesela ben göbekten kilo alırım göbeğim hemen hamile göbeği gibi olur. Kiminin kalçası büyür. Bunu da biz seçemeyiz. O yüzden unutun :) ama sporla oraları daha belirgin hale getirebilirsiniz. Bacak egzersizleri yapın bol bol

JtothaLO JtothaLO aynı kaderi paylaşıyoruz :) benimde göbeğim vardır hemen çıkıverir deli olurum :kızgın: alt kısımlar üstüme göre ince bende squat'a başladım bakalım bi akşam yapıyorum bi akşam yapmıyorum pek istikrarlı değilim :KK64: ama bölgesel kilo alındığını duymadım hiç bacakegzersizleri ile sadece kas yaparak belirginleştirebiliriz :KK71:

Gerçekten bacaklardan kilo almak zor. Annemin de bacaklarında kalçasında bişey yoktur ama genelde ince bacaklar hoş gözükür neden almak iatiyorsun millet inceltmeye bakıyor ama tavsiyem kas yapmandır hem de şekle sokarsın squat falan

X