BABA

Ben bu sezonu sevmedim. 🙁 Dizideki pek çok oyuncu gitmiş. Babaları kayıp. 2 haftadır onu arıyorlar. Kadir yine sevgili yapmış.
Biz de genel olarak sevdik diziyi ama gerçekten sevgili olayları falan olmasa daha güzel olurmuş. Bir de bu sezon oturmayan çok şey var. Mesela neden illaki servetin yanına gittiler tüm aile, başka yer de bulurlardı daha önceki evlerini buldukları gibi. Bir de babasını neden Kadir arıyor, polise neden gitmiyorlar? Yeni bölümü daha izleyemedim bakalım o nasıl

Biz de genel olarak sevdik diziyi ama gerçekten sevgili olayları falan olmasa daha güzel olurmuş. Bir de bu sezon oturmayan çok şey var. Mesela neden illaki servetin yanına gittiler tüm aile, başka yer de bulurlardı daha önceki evlerini buldukları gibi. Bir de babasını neden Kadir arıyor, polise neden gitmiyorlar? Yeni bölümü daha izleyemedim bakalım o nasıl
Evet polise gidebilir, tv çıkabilir. Koca İstanbul’da kendi başına nasıl bulacak. Akşam yemek saatinde yayınlandığı için bende bölük pörcük izleyebildim ama mahalleden için Kadir cemaat liderine bir kaç kere “Ben burda kalıcı değilim. Babamı bulup gideceğim” dedi. Babası heralde en son o civarlarda görüldüğü için oraya yerleştiler.

X