B-hcg normal mi, acil yardımcı olurmusunuz?

nunuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
1.318
0
42
selam kızlar
Bu cumartesi doktora gideceğim, aç karınla gel dedi.B-hcg değerimi söyledim ve ne kadar geçtiğini sordu.

4+3 günkük b-hcg: 4141.45
4+5 günlük b-hcg : 9998 çıktı.

Sizce bu nasıl? Daha gitmediğim için inşallah kese falan da bu değerlerle normaldir.Sizce nasıl bu değerlere yakın olan var mı? Bana bilgi verirmisiniz.Çook merak ediyorum..

selam kızlar
Bu cumartesi doktora gideceğim, aç karınla gel dedi.B-hcg değerimi söyledim ve ne kadar geçtiğini sordu.

4+3 günkük b-hcg: 4141.45
4+5 günlük b-hcg : 9998 çıktı.

Sizce bu nasıl? Daha gitmediğim için inşallah kese falan da bu değerlerle normaldir.Sizce nasıl bu değerlere yakın olan var mı? Bana bilgi verirmisiniz.Çook merak ediyorum..

canım benim çok normal normalde 2 günde %60 artmalı minimum. seninki 2 kat artmış çok çok iyi. keseyi hatta kalp atışını bile duyarsın canım merak etme allahın izniyle.

Canlarım ya sağolun;
içimi rahatlattınız.İnşallah keseyi de hayırlısı ile görürüz.Tavsiyeleriniz var mı?Yapmam gereken bişeyler...
Bir de meyvesuyu içmek sakıncalı mı?Cappy'ler falan...

Teşekkürler

canım degerlerin çok güzel. Gittiğinde keseyide bebeğide görebilirsin.Tebrikler. Allah kucağına almayı nasip etsin.
Bu arada benim doktorum hazır meyve suyu içme dedi. Zararlıymış.

hayırlı olsun once ben çok içtim hazır mayve suyunu ya sonra tıksındım içmiyom tavsıyem portakal al sık ben bılemedım tuh ya uzuldum ne kadar dıkkat edıyım dersem o kadar batırmısım

Ben Herşeyi Yiyip Içiyorum,kisitlama Yaparsan Daha çok Canin Ister.

X