Aylin hanıma kaça silikon yaptırdınız?

berfinbilgen

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
3.156
24
Arkadaşlar bende düşünüyorum ve araştırma halindeyim, doktorunda bayan olması benim için önemli pkudugum kadari ile aylin hanıma şuan kafam yattı, aylin hanıma amelyat olanları ve yaşadıklarını tek tek okudum. benim merak ettiğim aylin hanıma amelyat olanlar kaç cc ve toplam kaça maal olduğunu paylaşırsanız sevinirim.

Canım ben yarın amelıyat olacagım..
,ben de acaba orda kaldıgımız gunlerın de parasını ayrıca mı verecegız onu merk edıyorum... 4000 cıvarında yapıyo genelde

anladım tesekkurler ama hastane secımıne gore degısıyormus galıba o yuzden fıyattada degısımler olabılır baska arkadaslarında bılgılerını beklıyorum

Ben M. Park'ta 5500 TL'ye yaptirmistim. Benimki toplama ve protez. Sadece protez olsa 5000 olacakti

Son düzenleyen: Moderatör:
ben levent bayek'te oldum ameliyatımı. anatomik protez 3700 lira. aynı hastanede yuvarlak protez de 3500 lira ama ben haziranda oldum ameliyatımı. şimdi fiyat değişti mi bilemem.. muayene ve kontrollere para almıyor aylin hanım..

aylin hanım bana da 3700 fiyat çıkardı.. dr olmama ragmen.. indirimli olur dedi ama sanırım protezler pahalanmış...

X