Ayaklarim icin ne yapabilirim😞

Gulperi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
472
18
Merhaba arkadaslar.Genelde kışın boyle olurdu ama 2 senedir hiç geçmedi.Ne kremi veya bakim yagi yapsam. Bazi yerlerde kat kat deri kalkiyo bazi bölumlerde nasirin yayilmis hali gibi..Topuklarim kalin çoraplari bile yirtiyo bazen 😤😁
Tesekkurler simdiden 20190814_173406.jpg 20190814_173406.jpg

Eklentiler

• 20190814_173325.jpg
    20190814_173325.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 193
  • 20190814_173351.jpg
    20190814_173351.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 147
Ya direk resmini atmayın ya da arkasına resimli falan yazın ya. Benim podofobim var. Ayak, hele çıplak olanı göremiyorum. Şuan bunu yazarken bile içim bir tuhaf oluyor.

Nasır için bantlar var, bayağı da faydası oldu eşimde.

Topuklardaki çatlağa da ponza taşı ve muz kabuğu.

Ayaklarina geceden zeytinyagi sur, ustune buzdolabi poseti giy. Ustune corap. Sabaha yumuşuyor.
Surekli kremle. Corap giyin.

Ama yere terliksiz basmak sebep oluyor. Terliksiz dolasma evde, betona yalin ayak basmak da fenaa.
corap giyin mümkünse.

Benim de ayaklarım yazın hemen hemen böyle oluyor.
Çünkü tüm kış çorap + terlikle geziyorum. O yüzden ayaklarım yumuşacık ve pürüzsüz oluyo. Yazın ise hiç çorap giymiyorum sadece ara sıra terlikle geziyorum evde. E bir de açık ayakkabı giyiyorum sokağın tozu pisliği ayağıma bulaşıyor. O yüzden çok sık ayaklarımı yıkıyorum belki günde on kere. Ve ayaklarımın altı çatlıyor derisi kalkıyor filan. Çözümü ise krem veya yağ ile bekletip yumuşatmak, sonra da hep çorap+terlikle gezmek :)

Arkadaşım bende de aynı durum vardı şuan yine oldu ve yine aynı şeyi yapıyorum geçiyor.eczaneden aspirin ve vazelin al.aspirini ez bedelinle karıştır gece yatmadan önce sür çorabını giy sabah yumuşak olacak ayak törpüsü yada ponza taşıyla ovala.etkisini göreceksin.mutlaka dene

Arkadaşım bende de aynı durum vardı şuan yine oldu ve yine aynı şeyi yapıyorum geçiyor.eczaneden aspirin ve vazelin al.aspirini ez bedelinle karıştır gece yatmadan önce sür çorabını giy sabah yumuşak olacak ayak törpüsü yada ponza taşıyla ovala.etkisini göreceksin.mutlaka dene
Telefon azizliği olmuş:KK43: bedelin değil vazelin le karıştır

Vazelin sür kalıp seklinde pamuklu ince corapla uyu sabah kalktıgında degisimi hissedeceksin😗

X