Ayağımın Altı

MutluHuzurluBereketli

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2016
3.839
4.898
Bu ayağımın altında oluşanlar ne ve nasıl geçer?

Eklentiler

• 20181211_021609.jpg
    20181211_021609.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 404
  • 20181211_021549.jpg
    20181211_021549.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 198
  • 20181211_021521.jpg
    20181211_021521.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 378
Gittim, yaktilar cok canim yandi. Tekrar etti. Bu defa gitmedim.
Anladım bazen çok inatçı olabiliyor nasırlar. Canım inanır mısın bilmem ama dua ile geçtiğine şahit oldum ben. Kız kardeşimin ayağında da vardı sürekli topuklu ayakkabı giymekten olmuştu. Eski bir komşumuzun eşi suya dua okuyup göndermişti, sonra birkaç gün içinde nasırlar geçti. İnanırsan eğer çevrene bir danış istersen.

Anladım bazen çok inatçı olabiliyor nasırlar. Canım inanır mısın bilmem ama dua ile geçtiğine şahit oldum ben. Kız kardeşimin ayağında da vardı sürekli topuklu ayakkabı giymekten olmuştu. Eski bir komşumuzun eşi suya dua okuyup göndermişti, sonra birkaç gün içinde nasırlar geçti. İnanırsan eğer çevrene bir danış istersen.
Tesekkur ederim.
Anneme sordum dua isini. Nazar icin surekli kendini okutur. Bana
git internette yazanlari uygula dedi. :)) birkac kolay yol buldum. Zeytinyagi vazelinle masaj falan. Onlari deneyecegim.

Ayagima stree posetle sardim yattim sabah temizledim bunu o kadar cok duymustum ki hep erteliyodum zor geliyodu ama iyice cogalmisti ayaklarimin alti bu sekilde buyudu ve sertlesti en sonunda yaptim inanmayarak ama oldu domates de ki maddeler asitle birlikte sanirim cok ise yaradi
Domates ve sogani birlikte strecle ayagima sarip bir gece bekletecegim. Tailde yaparim ben bunu:) tesekkur ederim.

Çok geçmiş olsun bu bir çeşit siğil daha önce benim ayağımda çıkıp hayatımı zehir etmişti. Bir doktora gitmiştim Nasır sanıp kazıtmıştı mahvetmişti. Sonra başka bir doktora gittim yaktı ve bir krem verdi yara olup soyuldu. Tabi ben siğil duası falan da okudum bol bol.

Çok geçmiş olsun bu bir çeşit siğil daha önce benim ayağımda çıkıp hayatımı zehir etmişti. Bir doktora gitmiştim Nasır sanıp kazıtmıştı mahvetmişti. Sonra başka bir doktora gittim yaktı ve bir krem verdi yara olup soyuldu. Tabi ben siğil duası falan da okudum bol bol.
Teşekkürler

X