Avrupa Yakasında Lazer Epilasyon Merkezi Önerisine İhtiyacım Var

gulumseyenmutsuz

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2022
435
684
Başakşehirde oturuyorum. Etki görüp memnun kaldığınız bir klinik ya da hastane var mı? Birkaç yere sordum fiyatlar çok yüksek. :KK43: (Alexandrite olursa iyi olur.) İstanbula yeni taşındım önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Ben başakşehir tıp merkezine soracağım galiba. Fiyatlarıni bilmiyorum ama orda başlamaya karar verdim. Eylül olsun da
Bana da en yakın orası ben fiyat aldım 8600 tl dediler 5 seansına, randevuları da çok doluymuş eylüle verebiliriz dediler. Seans başı fiyatı da 2000 küsür liraydı. Bana çok pahalı geldi ya ama dediğiniz gibi bende yorumları falan çok okuyorum güzellik merkezlerine ya da şikayeti çok olan bir yere gitmek istemiyorum. :KK43:

Bana da en yakın orası ben fiyat aldım 8600 tl dediler 5 seansına, randevuları da çok doluymuş eylüle verebiliriz dediler. Seans başı fiyatı da 2000 küsür liraydı. Bana çok pahalı geldi ya ama dediğiniz gibi bende yorumları falan çok okuyorum güzellik merkezlerine ya da şikayeti çok olan bir yere gitmek istemiyorum. :KK43:
Çokmuş gerçekten. Tek bölge için mi peki. Alexander bana daha uygun galiba. Açık tenliyim ama siyah kıl var. Diğerlerinin makinesi vs bir sürü olumsuz yorum gördüm

Güzellik merkezlerinden fiyat aldınız mı. Ben önce tek bölge deneyeceğim zaten. Memnun kalırsam diğer bölgelere yaptiririm artık.

Screenshot_2023-08-10-00-32-24-425_com.instagram.android.jpg

Güzellik merkezlerinden fiyat aldınız mı. Ben önce tek bölge deneyeceğim zaten. Memnun kalırsam diğer bölgelere yaptiririm artık.
En mantıklı olanı yapıyorsunuz ben daha önce bir güzellik merkezinde işlem gördüm birde tüm vücut gittim. bitmek bir yana dursun iyice kalınlaştı ve çoğaldı. Şimdi bana çok pahalıya patlayacak. cihazın fda onaylı olması çok önemli. Bende alexandrite düşünüyorum. Başakşehir tıp merkezi kol koltuk altı bacak ve bikini için bu fiyatı verdi.

En mantıklı olanı yapıyorsunuz ben daha önce bir güzellik merkezinde işlem gördüm birde tüm vücut gittim. bitmek bir yana dursun iyice kalınlaştı ve çoğaldı. Şimdi bana çok pahalıya patlayacak. cihazın fda onaylı olması çok önemli. Bende alexandrite düşünüyorum. Başakşehir tıp merkezi kol koltuk altı bacak ve bikini için bu fiyatı verdi.
O zaman iyi gibi sanki fiyatı. Ben de gidip fiyat alayım. Yaz geçsin diye bekliyordum ama randevular dolu ise şimdiden baslayayim

X