Avon Far Away

acaba yanımdaki kadının kokusu Pur blanca olabilir mi?
Kadının dediğine göre olamaz pur blancanın ince uzun beyaz kapaklı bir şişesi var. Fakat yanıltmak için söylediyse eğer olabilir de. Bence siz böyle avon satan pazarlar ya da küçük dükkanlar falan oluyor ya gidip oradaki tüm parfümleri koklayın kokuyu hatırlıyosanız bulunca mutlaka tanırsınız diye düşünüyorum 😊

Kadının dediğine göre olamaz pur blancanın ince uzun beyaz kapaklı bir şişesi var. Fakat yanıltmak için söylediyse eğer olabilir de. Bence siz böyle avon satan pazarlar ya da küçük dükkanlar falan oluyor ya gidip oradaki tüm parfümleri koklayın kokuyu hatırlıyosanız bulunca mutlaka tanırsınız diye düşünüyorum 😊

Aslında haklısınız yanıltmak için söylemiş olabilir. Hatta şimdi şeye takıldım ben; çantasından çıkardığı celebre olmasın üstündeki koku :) Parfüm ansızın dışarı fırladığı için bir anda yalan uydurmuş olabilir mi acaba "bu değil" diye :)

Çok boğucu bir koku bence rahatsız edici bir kokusu var bisüre sonra bayabilen sıkan bir koku.. little black dress daha kaliteli kokuyor onu tavsiye ederim ben..

Ben çok severim far away'i.
erkeklerin de çok beğendiğini gördüm kullandığım dönemde.
ilk başta ağırdır ama durdukça güzelleşiyor.
çok hoş tatlı vanilyalı oryantal bir koku yayıyor etrafa.
tam kışlık misler gibi.

ama sevmeyeni de çok. ben de yıllardır kullanmadım fakat özledim.
tekrar alabilirim bir ara.
1566408191615.png

X