Atatürk'e sağ elim..

E

eny

Ziyaretçi
Kurtuluş Savaşı sırasında Anadolu'da bulunan, Hz. Muhammed ahfadından Şeyh Ahmed Sünusi, bir gece rüyasında Hz. Muhammed'i görür. Derhal koşarak elini öpmek ister. Hz. Muhammed kendisine sol elini uzatınca buna şaşıran ve üzülen Şeyh: "Ya Resulallah, niçin bana sağ elinizi uzatmadınız?" diye sorar. Hz. Muhammed şu cevabı verir: "Sağ elimi Ankara'da Mustafa Kemal'e uzattım..."

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Enycim burdada paylaşman iyi olmuş çok güzel çünki.

harika ben bunu daha önce duymuştum cok etkisinde kalmıstım sagol tekrar hatırlatgın için

Eny Buraya Yorum Yazmiştim Yok
çok Beğendim çok.

enycımm cok guzel bır paylasım tşk ederim..

harika bir paylaşım eny ...teşekkürler

arkadaşım böyle bişey yok araştırmadan yazmayın..bunu ataturke değil seyh muhammed rasıt erol kss için söylemiştir..ve muhammed rasıt erol hzlerının hayatını ızlersenız ondada ataturkun muhammed rasıt hzlerıne tebrık ıletısı yazdıgını gorceksınız nutuktada gecıyordur bu yazı..fetva vermeyın lutfen allah razı olsun sizden ama iyi arastırın arkadasım..

paylaşım için teşekkürler Atatürk"un her söylemi kurban olduğumlu birebırdir peygamberimiz :"ilimden gidilmeyen yolun sonu karanlıktır" diye buyurmuş Atamsa "hayatta en hakiki mürşit ilimdir" demiştir O'na dinsiz imansız diyenlere de koCCaman kapak olsun

Ne kadar değerli bir insan Atatürk........................................

X