Aspir yağı

canım arkadasım kullandı ve kilo verdiğini söylüyor..3 gün içiyor sadece sabahları aç karnına.yakması zor çünkü.

Bende bugün başlıycam. Merak eden arkadaşlar olursa takip etsinler. Her hafta yazıcam. Şuan 72 kiloyum bakalım 1 hafta sonra kaç olacak. Sadece akşamları 1 tatlı kaşığı içicem ardından egzersiz yapıcam yarım saat kadar.

Bende bugün başlıycam. Merak eden arkadaşlar olursa takip etsinler. Her hafta yazıcam. Şuan 72 kiloyum bakalım 1 hafta sonra kaç olacak. Sadece akşamları 1 tatlı kaşığı içicem ardından egzersiz yapıcam yarım saat kadar.
acaba denediniz mi nasıl sonuç aldınız paylaşır mısınız?

Arkadaşlar gerçekten bu yağı alıp kullanan faydasını gören var mıı ???
Ben aldım ve kullandım hala da kullanıyorum belli aralıklarla . inanılmaz etkili ciddi söylüyorum ben sadece içerek değil basenlerime sürdüm de aynı zamanda. Yağların yakıldığını hissediyorum resmen. Daha ilk hafta 2 kg vermiştim. Ama yürüyüş yapıyorum ben düzenli olarak. Etkisini hissediyorsunuz zaten. Normalde ben basenlerimden naptiysam kurtulamamıştım ama şimdi öyle bir derdim yok ben size aldığım yerin linkini yollayım. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'ndan onaylı, güvenilir bir yer. Ben hep burdan alıyorum kizlar. Almak isteyen varsa tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aldım ve kullandım hala da kullanıyorum belli aralıklarla . inanılmaz etkili ciddi söylüyorum ben sadece içerek değil basenlerime sürdüm de aynı zamanda. Yağların yakıldığını hissediyorum resmen. Daha ilk hafta 2 kg vermiştim. Ama yürüyüş yapıyorum ben düzenli olarak. Etkisini hissediyorsunuz zaten. Normalde ben basenlerimden naptiysam kurtulamamıştım ama şimdi öyle bir derdim yok ben size aldığım yerin linkini yollayım. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'ndan onaylı, güvenilir bir yer. Ben hep burdan alıyorum kizlar. Almak isteyen varsa tavsiye ederim.

CANIM ETKİSİNİ GÖRDÜN MÜ BENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM ?
Merhaba oncelikle sunu soyleyim. Bagirsak calistiriyor. Ben sporada gittim. 1 ayda 1.5 kg fark etti. Sabah ac karnina 1 silme tatli kasigi iciyorum. Spora gitmeden oncede 1 su bardagina 1 tatli kasigi aspir yagi ve 1 corba kasigi elma sirkesi karistirarak iciyorum. Sadece icerek etkisi bagirsak calistirici sadece sporla birlikte daha etkili.

Evet bağırsak çalıştırıyor gerçekten sindirim sistemine de çok yardımcı. Fakat sonuçta yağ içiyorsunuz içerken içim bir hoş oluyor :)

Bende sparis verdim baslıcam aspir yağı ve elma sirkesi deyilmi sadece sabahları biyerde akşam yatmadan önce yazmislar

X