aslianil'in başarı öyküsü

shushum

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2007
131
96
hepinize katılıyorum arkadaşlar, çok büyük bir irade gücü. ben de 3 ay önce 82-83 kiloydum. şimdi 72 kiloyum. bunları okudukça daha çok azimli oluyorum. hepimiz istediğimiz kilolara düşeceğiz sonunda..

Kizlar bugün diyetimin ilk günükafamçokkarıştı ve 69 kiloyum bakalim 1 ay sonra kac kilo olacagim umarimbasaririm ve 1 ay sonra sizinle yeni kilomu paylasirim lütfen benim icin dua edin yoruldum artik kilo alip verme serüvenlerinden inanin artik kendimi iradesiz hissetmeye baslamistimki (hatta öyleyim)bu gidise son vermem gerektigine karar verdim amacim temmuz ayinin basinda 55 kilo olmak tabi benim sorunum kilo verememek degil verdigim kiloyu geri almak yani kilomu koruyamiyorum insallah bu defa basaracagim düsmanlarima inat basaracagim temmuz ayinda arkadaslarla 4 bayan ve eslerimiz tatile gidecez ve su an onlar zayif ben kilolu onlarla ayni kiloda olmam gerek onlar eslerinin yaninda salinip gezerken ben esimi onlarin eslerinin yaninda düsürmek istemiyorum birazda giydigimin yakismasini istiyorum zayiflayip gardrobumu degistirmek istiyorum kendimi yeniden sevmek istiyorum 49 kiloda yasarken 69 kilo olmak kötü bir duygu artik hic bir kiyafetim olmuyor ve almak istedigimde begendigim kiyafetler bana yakismiyor esim sagligin icin diyor ama eminim oda sismanim diye sikayetci bu arada boyum 162 ve en büyük sorunum kilom karin ve basen bölgesinde birikmis durumda kisacasi ben bu kilolardan kurtulup hayatimi yeniden gözden gecirmek istiyorum desteginize ihtiyacim var simdiden bütün KK üyelerine tesekkür ederim sevgiyle:enbuyukkk:

X