ASKERLİK İZİNLERİ HAKKINDA ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rapunzell22

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2023
39
-9
21
nişanlım askerde daha yeni gitti bir ay oldu suan usta birliğini diyarbakırda yapıyor acaba askerlikte kac gğn izin alabiliyor izinler nasıl oluyor evci izni cıkmıyormus galiba ohal bölgesinde olduıgu için bide biz nikah kıymayı düşünüyoruz ama askerde bu izinler nasıl işliyor bilmiyoruz acaba izinler hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi internetten baktım her sitede farklı seylee yazıyor acaba güncel olan nedir simdiden teşekkürler:)

nişanlım askerde daha yeni gitti bir ay oldu suan usta birliğini diyarbakırda yapıyor acaba askerlikte kac gğn izin alabiliyor izinler nasıl oluyor evci izni cıkmıyormus galiba ohal bölgesinde olduıgu için bide biz nikah kıymayı düşünüyoruz ama askerde bu izinler nasıl işliyor bilmiyoruz acaba izinler hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi internetten baktım her sitede farklı seylee yazıyor acaba güncel olan nedir simdiden teşekkürler:)
17 ağustosta 2 aylık evliyim hamile miyim diye konu açmışsın?
Pazar günü nikah günü aldık ama nişanlım bana sormadan iptal etmiş demişsin.
Ortada gerçekten bir nişanlı varsa gitsin bulunduğu yerde bir komutana vs sorsun. Bu sorunun cevabını onlar bilir en iyisi burası değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X