Artık kafayı yiyicem zevk alamamaktan..

Kafamın rahat olmasını nasıl sağlayabilirim ki, yani ne anlamda rahat olmalı. Bir de ona değil kimseye karşı isteğim yok. Hiç kimse beni o anlamda çekmiyor. Bu nedenle sorun benden kaynaklı diye düşünüyorum
İnstagramda Gizem Onay Luna’yı takip etmenizi tavsiye ederim, bu konularla ilgili uzman kendisi, buhar banyolarının yorumlarına bakın, sizin gibi birçok kişi buhar banyosundan sonra istekli olduklarını yazmıstı bir inceleyin, açıklamaları var onlara da bakın önyargılarımızla ve tabularla, kendimize kodladığımız inançlarımızla ilgili

Küçüklüğünüzde yaşadığınız cinsel travma, baskılanma gibi şeylerden de etkileniyor olabilirsiniz.

Cinsellikten hiç bir şekilde zevk almıyorum. Esas sorun ne onu da bilmiyorum asla ama asla bir çözüm bulamıyorum . Lütfen bu sorunu çözenler ya da bilgi sahibi olanlar yardım etsin. Biraz uzun olabilir ama detaylı açıklamaya çalışacağım.
Hormonlarla alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü adet düzensizliğim yok ve kendi kendime ıslandığım oluyor.
Cinsel deneyimim çok oldu. Sadece lisede sevgilimle öpüşürken çok zevk alıyordum. Daha sonraki deneyimlerden almadım ve almadığım için görüşmedim o kişilerle. Bir defa gerçekten aşık olduğum biri oldu, onunla yakınlaşmamda gerçekten zevk almıştım. Onunla da tekrar görüşmemiştik o zamanlar. Ama ten uyumumuz olduğuna emindim.
Neyse daha sonra sevgilim oldu ama hiç bir istek hiç bir zevk yok, zamanla geçer dedim geçmedi. Sadece acı çekiyordum. Onunla olmamasını tensel uyuma bağladım

Yıllar sonra tensel çekimim olduğunu düşündüğüm çocukla tekrar görşmeye başladık. Ama bu sefer ondan da alamıyorum. Çocuk aynı çocuk, beni rahatsız eden hiç bir şeyi yok. Gayet yakışıklı ama yok olmuyor. Sadece bir kaç defa ıslandım. Ama ıslansam da hemen geri gidiyor o zevk. İlişkiye girerken canım acımıyor, çünkü dediğim gibi bir kaç saniye de olsa ıslanıyorum ama zevk almıyorum. Ön sevişme deseniz çok uzun yapıyor, geç boşalıyor. farklı şeyler deniyor ama yok.
Aslında kısa bir süre oldu 4-5 defa girdik ilişkiye. Ama o ilk yaptığımızda beni öptüğündeki o his olmuyor. Ten uyumuysa neden daha önce oldu?
Bir de düşünüyorum kimseyi istemiyorum, video izlemekten de zevk almıyorum. Sadece klistoral boşalma yaşıyorum. zevk bile değil boşalma, iki saniye sürüyor.
Psikologla görüştüm. Beyinde olduğunu kendimi zevke odakladığımı söyledi. Ama rahat bıraksam da olmuyor, nasıl isteyebilirim. Nasıl odaklanabilirim olmuyor işte.
Ve yıllardır da olmadı resmen kanayan yaram bu konu. Hadi bu çocukla da olmayayım desem başkasıyla yine aynı sorun olacak
Lütfen bana bir şey önerin. Tüm konuları okudum bunu çözebilen birini de görmedim 😞
Bende senin gibiyim aynisi:KK43:

X