Elektrikli Süpürgeler arnica merlin dikey süpürge kullanan var mı?

crossroad

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2011
86
1
ev temizliğinde arnica bora kullanıyorum çok memnunum ancak sulu olmasından dolayı küçük kırıntılar için yada dökülen küçük şeyler için su doldur boşalt yapmak her geçen gün zor gelmeye başladı bende küçük günlük temizlik için dikey bi süpürge almaya karar verdim.. marka olarak yine arnica yı tercih edicem galiba ama yine de sizin fikirleriniz almak istedim kullanan var mı sşzce bu süpürgeyi almalıyım ya da tercih edebilceğiniz başka bir ürün var mı?...

$merlin-big.jpg

siparişimi verdim bi kaç güne gelir... kullanıdktan sonra ben yazarım artık yorumlarımı almak isteyenlere yardımcı olur...

evet siparişim geldi bugün ve denedim hemen... 1000 watt çekim gücü iyi.. evi gayet ii temizledi... ancak ben yaz olduğu için halılarımı kaldırdım... halı üzerindeki performansını bilmiyorum... ama ii olacağından şüphrm yok çünkü yere yapışıyor.. halıyıda güzelce süpürecektir... almak isteyenlşere tavsiye ederim... güzel bir ürün...

evet siparişim geldi bugün ve denedim hemen... 1000 watt çekim gücü iyi.. evi gayet ii temizledi... ancak ben yaz olduğu için halılarımı kaldırdım... halı üzerindeki performansını bilmiyorum... ama ii olacağından şüphrm yok çünkü yere yapışıyor.. halıyıda güzelce süpürecektir... almak isteyenlşere tavsiye ederim... güzel bir ürün...

canım peki toz haznesini boşaltması filan nasıl zor mu ve de süpürürken dışarı toz çıkıyormu
bende almayı düşünüyorum da

Merhaba arkadaşlar, ben de arnica merlin almayı düşünüyorum,ama hangi alışveriş sitesine güveneceğimi şaşırdım..Sevgili crossroad, Siz hangi siteden aldınız?

bu arada paspas hediyesini almayı da unutmayın. yalnız unutmayın üst segment bir ürün değil anladığım kadarıyla

X