Arkadaşlar yardımcı olun o kadar korkuyorum ki

gulis012

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2024
11
2
Gögüsümde sağ tarafta batma ve ağrı var ara ara oluyor gerilirken falan gögsümde kas üstü 550cc silikon var bu arada.yardımcı olur musumuz acaba silikom mu yırtıldı yada kapsül mü ama hep yok gerilirken o batma ağrısı oluyor gögsümün tam üzerimde neden sizce? Çok korkuyorum ama kist mi oluştu yırtıldı mı neler oldu lütfen yardım edin sizce?

Gögüsümde sağ tarafta batma ve ağrı var ara ara oluyor gerilirken falan gögsümde kas üstü 550cc silikon var bu arada.yardımcı olur musumuz acaba silikom mu yırtıldı yada kapsül mü ama hep yok gerilirken o batma ağrısı oluyor gögsümün tam üzerimde neden sizce? Çok korkuyorum ama kist mi oluştu yırtıldı mı neler oldu lütfen yardım edin sizce?
Ne zaman ameliyat oldunuz

Ne zaman ameliyat oldunuz? Yeni ise normaldir
O hisler bende ara ara yaklaşık dört yıl oldu 😊

Ne zaman ameliyat oldunuz yakın tarihse çok normal uzun süreçse muayene olmanızda fayda var ne olur ne olmaz takipte olmanız iyi olur

X