Arkadaslar gercektende dua eder misiniz

guzelgunlereazkaldi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2023
312
168
27
Arkadaslar burda birbirimize dua edip kabul oldugunu gormek.cok guzel benim icin de dua etmek isteyen olursa cok sevinirim. BEtul niyetine hayirlisiyla biriyle tanisip mutlu yuva kurmam icin namazda icinizden hangi dua sure okumak gecerse🌸 Allah razi olsun

YA arkadaşım günde 2 yada 3 kez konu açıyorsun ve içeriği biriyle tanışıp evlenmek

Tamam Allah iyi birini çıkarsın karşına ve mutlu bir evlilik yap ama her gün her gün sürekli de konu açılmaz ki bir konun olsun sabit okuman olsun bitsin tekrar konu acarsın

Bide yalvarır gibi konular açmak yerine Allaha yalvar hayırlısını iste bu ısrar ne duanda ısrarcı ol konu açmakta değil

Biri çıkar karşına pişman eder herşeyin vakti var
Sen duanı et Allahım hayırlısını ver de

Konu açıp bana dua edin bana dua edin tamam dua edilsin ama hangi konuna bir dünya konun var

Sürekli aynı konu içerikli dua topiği açarak site kurallarını ihlal ediyorsun. Ceza alma sebebidir.

Aktif olan dua gruplarında varsın, eski dua topiklerinin neredeyse hepsine yazmışsın.. dua bölümünde olmayan başka konulara yazarak da dua istemişsin.

Güzel kardeşim elbetteki dua edelim birbirimize, dua isteyelim, dilimizde zikir olsun. Ama bu şekilde değil. Kafanı bi rahatlar kimse neden dua etmiyor diye konu açıp açıp durmayın. Konu açılınca etiket geliyor bakıyorum aynı konu...

Dua edip sabret. ALLAH sabredenlerle beraberdir. Hayırlı zamanı da hayırlı kişiyi de ALLAH bilir

Selametle

X