Gebeliğe Hazırlık Arkadaşlar bu nedir

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bunlar değil sadece demir bağlama kapasitesi testi eski tarih yazıyor zaten
Tamam kardeşim değerlerinde bir sıkıntı yok. Hafif oynamlar var sadece.. yorgunluk, çok veya az yemek, su içip içmemek, stres vb. Durumlar bile etkiliyor. bunlar genelde dikkate alınmıyor. Alınsa benmkiler alınırdı 😁 değerlerde kötü birşey yok.

Benim 7 ye yükselmişti regl gecikince batırdım 5 e düşmüştü doktor kanama olmuştum lekeli şekilde sonradan açık kırmızıua dönüşmüştü doktor iki gün sonra gel tekrar test yapalım demişti ben istememiştim zaten olan oldu belki kimyasal belki de değil çok yüksek bi rakam.degil demişti ama insan ilk defa görünce böyle bi rakam heyecan yapıyor 😒

Benim 7 ye yükselmişti regl gecikince batırdım 5 e düşmüştü doktor kanama olmuştum lekeli şekilde sonradan açık kırmızıua dönüşmüştü doktor iki gün sonra gel tekrar test yapalım demişti ben istememiştim zaten olan oldu belki kimyasal belki de değil çok yüksek bi rakam.degil demişti ama insan ilk defa görünce böyle bi rakam heyecan yapıyor 😒
Yanlış yere yazmışım :110::KK48::işsiz::işsiz:

Yok devlet hastanesine gidiyoruz
Anladım canım bakalım bi testleriniz çıksında inşallah sıkıntısız rabbim.bekletiyordur kim bilir daha iyisini daha güzelini vermek için zamani vardır belki bende 14 aydır evliyim hiç korunmadim iki aydır tüm testleri yaptirdik eşimde de bendede bi problem yok çok şükür bekliyoruz nasibimizi

Bende 2 aylık hamileyim test sonuçları böyle ne yapmam lazım

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-21-17-52-17-586_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-03-21-17-52-17-586_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2024-03-21-17-52-11-915_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-03-21-17-52-11-915_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 11
X