Arkadaşlar Anıl Can’dan hizmet alan var mı?

Anılcan hakkında yeni yorumlar yok mu? Giden kimse olmadı mı aranızda
Merhaba kesinlikle tavsiye etmem . Ben gittim param boşa gitti . 15 dakika bile sürmedi ulaka birisi . Verdiği randevu saatinde almıyor. Saat aksadığı zaman bekleyin ne olacak diye ukala bir cevap veriyor. Haritandan hiç bir şey söylemiyor aşk kapalı diyor bu yuzden çalışma yapmak lazım diyor asistanımı yarın ara fiyatını söyler istersen çalışmaya başlarız diyor ben sormadım çalışmasını . Paranız boşa gider benden söylemesi.

Merhaba kesinlikle tavsiye etmem . Ben gittim param boşa gitti . 15 dakika bile sürmedi ulaka birisi . Verdiği randevu saatinde almıyor. Saat aksadığı zaman bekleyin ne olacak diye ukala bir cevap veriyor. Haritandan hiç bir şey söylemiyor aşk kapalı diyor bu yuzden çalışma yapmak lazım diyor asistanımı yarın ara fiyatını söyler istersen çalışmaya başlarız diyor ben sormadım çalışmasını . Paranız boşa gider benden söylemesi.

Ne kadar verdiniz bunun icin?

Bütün söylediklerinize katılıyorum. Aynı şeyler oldu bendede randevudan çok sonra aldı benide ve gerçekten ne olacak yahu tavrındalar. Asistanın zaten telefonda bir konuşması var, sert ve soğuk. Bir tane ünlü vardı onu beklediler geç kalmıştı. Onunla görüşmesi en az 40 dk sürdü, benimki 15 dk bile sürmedi. İlişki çalışması yaptı bir işe de yaramadı. çok merak ediyorum benim gibi gidipte sonuç alan var mı diye, acaba bende mi olmadı, ama sanmıyorum. Çok ama çok pişmanım gittiğim için

Bütün söylediklerinize katılıyorum. Aynı şeyler oldu bendede randevudan çok sonra aldı benide ve gerçekten ne olacak yahu tavrındalar. Asistanın zaten telefonda bir konuşması var, sert ve soğuk. Bir tane ünlü vardı onu beklediler geç kalmıştı. Onunla görüşmesi en az 40 dk sürdü, benimki 15 dk bile sürmedi. İlişki çalışması yaptı bir işe de yaramadı. çok merak ediyorum benim gibi gidipte sonuç alan var mı diye, acaba bende mi olmadı, ama sanmıyorum. Çok ama çok pişmanım gittiğim için

Benim de deneyimim aynı, 10dk sürdü. Falcılara sorulan şeyleri sormayın yazmışlar, gelecekle ilgili bir şey yoktu ki soylediklerinde. Ciddi harita üstünde bir önçalışma vb zaten yoktu. Önüne açtı haritayı orda bu var diye 2,3 eve baktı o kadar 10dk sürdü.

3500TL verdim bu görüşme için. Siz ilişki çalışmasına ne kadar para verdiniz, ne oldu sonucu? Ne icin gitmistiniz?

Benim de deneyimim aynı, 10dk sürdü. Falcılara sorulan şeyleri sormayın yazmışlar, gelecekle ilgili bir şey yoktu ki soylediklerinde. Ciddi harita üstünde bir önçalışma vb zaten yoktu. Önüne açtı haritayı orda bu var diye 2,3 eve baktı o kadar 10dk sürdü.

3500TL verdim bu görüşme için. Siz ilişki çalışmasına ne kadar para verdiniz, ne oldu sonucu? Ne icin gitmistiniz?
7000 TL verdim. Bir seneden fazla oldu yapalı. İlişkilerim de sorun yaşıyordum onun için gitmiştim. Haritamda sıkıntı olduğunu söyledi çalışma gerekli dedi, yaptırdım. Hayatım da bir şeyin değiştiği yok

7000 TL verdim. Bir seneden fazla oldu yapalı. İlişkilerim de sorun yaşıyordum onun için gitmiştim. Haritamda sıkıntı olduğunu söyledi çalışma gerekli dedi, yaptırdım. Hayatım da bir şeyin değiştiği yok
İnanamıyorum 7000 tl mi:/ dalga mı geciyor bunlar, ne kadar büyük paralar. Bence onun yerine Tuğçe ısınsuya gitseydınız daha iyiydi, en azından kadın liste veriyor dört kişiye sadaka ver, bugdaya dua oku kuşları besle, birine yardım et, Yasin oku o bu falan diyor hic ise yaramıyorsa da sevaba giriyprsun😞

Çok geçmiş olsun demeliyim bunun karşılığında size 😢 yazık.. size değil bir yandan ona üzüldüm. İnsanların haklarına girerek, yalan dolan söyleyerek karma yaratıyorlar. Allah ‘ın işine karışılmaz. Dilerim böyle insanlar bu dünyada yaptıklarının karşılığını alırlar.

Cidden harita isteyenlere Melysidi tavsiye ederim, youtubedan takip ediyordum sonra sitesinden Melysidin kendisine baktırdım çok çok memnun kaldım bu işi %100 biliyor. Hem de gayet makul bir fiyata. 600tlye dolu dolu 20dk harita bakımı yapmış ayrıntılı. Anılcanı aylarca bekledim 10dk sürdü.

Bu arada Anılcan tatlı, sempatik, yakışıklı adam görüşme daha uzun sürseydi parayı çok bulmayacaktım. :sampiyon:Az biraz daha muhabbet etseydin ölür müydün Anılcan burayı okuyorsan sana diyorum ki 2 çift laf daha etseydin ölmezdin:halay:

Cidden harita isteyenlere Melysidi tavsiye ederim, youtubedan takip ediyordum sonra sitesinden Melysidin kendisine baktırdım çok çok memnun kaldım bu işi %100 biliyor. Hem de gayet makul bir fiyata. 600tlye dolu dolu 20dk harita bakımı yapmış ayrıntılı. Anılcanı aylarca bekledim 10dk sürdü.
Melysid'e ben de baktırdım cnm binnaz abladaki Melisa Asya. Youtube'da tesadüf gördüm sesinden tanıdım. Tarot baktırmıştım onda bile çok nokta atışı yaptı. Biraz para durumunu toparlayıp evlilik astrolojisi baktırmak istiyorum. Sen direkt haritana mı baktırdı komple olarak?

Melysid'e ben de baktırdım cnm binnaz abladaki Melisa Asya. Youtube'da tesadüf gördüm sesinden tanıdım. Tarot baktırmıştım onda bile çok nokta atışı yaptı. Biraz para durumunu toparlayıp evlilik astrolojisi baktırmak istiyorum. Sen direkt haritana mı baktırdı komple olarak?
Melysid Youtube'ta deste secleri o kadar uymuyor ki bana demek ki enerjimiz uymuyor. Melisa Asya da hic cekmemisti beni demek ayni kisiymis.

Evlilik baktırdım bir kez, bir kez de genel harita baktırdım. Gelecek tarihller tutar mı bilmem ama kişilik ve hayatımla ilgili tespitleri çok çok doğruydu. Ben çok memnun kaldım.

Evlilik baktırdım bir kez, bir kez de genel harita baktırdım. Gelecek tarihller tutar mı bilmem ama kişilik ve hayatımla ilgili tespitleri çok çok doğruydu. Ben çok memnun kaldım.
Ben Anıl Can’ın youtube meditasyonlarını begendim, bir kaç videosunu dinledim çok mantıklı ve begendim dusuncelerini ama buyuk konusmayayım ama asla o kadar para vermem bakımına. Belki meditasyonlarını alabilirim onlar bir derece daha uygun fiyatlı.

Ben Anıl Can’ın youtube meditasyonlarını begendim, bir kaç videosunu dinledim çok mantıklı ve begendim dusuncelerini ama buyuk konusmayayım ama asla o kadar para vermem bakımına. Belki meditasyonlarını alabilirim onlar bir derece daha uygun fiyatlı.

Yani çok para, Melysid de aynı haritayı daha az paraya bakıyor işte... Anılcana o kadar psraya hiç gerek yok bence de ven pişman oldum verdiğime.

Yani çok para, Melysid de aynı haritayı daha az paraya bakıyor işte... Anılcana o kadar psraya hiç gerek yok bence de ven pişman oldum verdiğime.
Meditasyonları çok etkili ama 2 tane eklemiş ücretsiz sagolsun 🤣 450 liraya satıyor digerlerini, bence ondan danısmanlık almaktansa meditasyon almak daha mantıklı. Birebir danışmanlık ucreti tek seasns 4000 lira, çokmuş. bence o kendini agırdan satmaya calısıyor bir kaç yerde soylemiş, her zaman ilişkide de işte de insanlara bu izlenimi verin yani onlara sanki bunu yapmaya veya ilişkiye ihtiyacın yokmuş olursa da hayır demem tarzı bir enerji yollayın bu tavırda olun diyor. Mantıklı ama o işte fazla abartmış bu durumu, biraz ukalaya kaçmış 🤪 ınstagram sık kullanılanlarda sıra sıra bizi tercih edenlerin dikkat etmesi gereken konuşarı sıralamış, soğudum açıkçası ve kaba buldum halbuki katıldığı programlarda vs geyet guzel, mantıklı konusuyor. Belki o kuralları yazmak zorunda kaldı, insanlar yuzunden ama sonucta bir hizmet veriyor ve karsılıgında para alıyor ve az paralar degil aytıca karsılıgı kanıtlanamayacak seyler bu yuzden insanlara biraz hoş ve kibar davranması gerekir, bu tarz lutfediyor havaları çok basit duruyor, itti beni alacagım varsa da almam .

İnanamıyorum 7000 tl mi:/ dalga mı geciyor bunlar, ne kadar büyük paralar. Bence onun yerine Tuğçe ısınsuya gitseydınız daha iyiydi, en azından kadın liste veriyor dört kişiye sadaka ver, bugdaya dua oku kuşları besle, birine yardım et, Yasin oku o bu falan diyor hic ise yaramıyorsa da sevaba giriyprsun😞
Merhaba Anılcan ile tuğçe ışınsu’yu kıyaslamanız gerçekten çok üzücü.öncelikle birine yardım et sadaka ver kuşları hayvanları besle bunları hepimiz bilir yaparızda bunun için birinin liste yapıp elimize vermesi ve üstüne para istemesi çok komik.Anıl can’a 3 seans gittim.hiç seansının 10 dak sürdüğü olmadı en kısa seansı 45 dk oldu ayrıca benim ve eşimin haritasını yorumladı duyduklarıma inanamadım üstelik adam haritayı okuyup geçmiyor yol gösteriyor değişmesi için bunu yap bereket için şuna yönel gibi ve biçok şeyi bilimsel olarak kanıtlanmış çalışmalar üzerinden yapıyor.üstelik verdiği meditasyonlar çalışmalar esmalar beni ve hayatımı olumlu yönden çok ciddi değiştirdi.Tabi dip not inanılmaz bi duru görüye sahip ben bana söylediği anlattığı herşeyi yaşadım yaşıyorum da.kendisinden aldığım çalışmalar ve meditasyonlar işimi,özel hayatımı çok olumlu değişimlere uğrattı verdiğim para son kuruşuna kadr helal olsun.Son olarak inanılmaz bi asistanı var Gülay hanım zaten Anıl bey seansa almadan Gülay hanım telefonda sakin dinlemesi sohbeti ile extra bi seans uyguluyor yani aldığı para her türlü hizmeti ile hak edilerek alınıyor.

X