Evlat Edinme Arkadaşlar acil yorumlariniz bekliyorum lutfen ilgilenin bu konuyla goruslerinize ihtiyacim var

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?

Mervebkdmr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2017
11
0
Merhabalar benim bi arkadasim cok zor durumda yorumlarinizi bekliyorm Bu arkadasim erkek bundan 4 sene once evli bi kadinlacinsel iliskisi oldu bicocuk oldu kadin bu cocugu dogurdu ve arkadasimin basina bela oldu arkadasim maddi manevi destekte bulundu her firsatta cocugu gormeye gitti ilgilendi ama cok zor donemler gecirdi yasadigi sehri terk etti sevdigi kizdan ayrildi derken cok zor zamanlar yasadi arkadasm askere gittibaglari kopardi kadinla ama arkadasimin akli cocukda tabi ailesi hic bisey bilmiyo arkadasim 24 yasinda ama ailesine kesinlikle soyleyemedi ve bugun o kadinbaska bi erkekle iliskiye giriyo ve video cekiyo bu videoyu da cocuga 4 yasindaki cocuga cektirip arkadasima gonderiyo pislik beynimden vurulmusa dondum ya neyse tek dusundum sey cocugun o kadinda kalmamasi simdi bu arkadasm ne yapsin bi care soyleyin ailesine soylese cocugu alsa olmyo kadn da kalsa asla olmazAllah askina beynim durdu cocuga cok uzuluyorm tesekkur ederim simdiden

Konu açtığın yere bak yeni üye !

Napalim çocuğu biz mi evlat edinelim ?

Konu gerçekse hemen şikayette bulunsun babası olacak hıyar yada bir hayırsever ...

Baba adayı alamıyorsa da o masum çocuğu , devletin kurumlarına gönderilmeli bence... O ruh hastası kadının yanında durması hiç ama hiç doğru değil. Minicik bebeyi alet ettiği şeylere bakın video çektirmek o manzarayla karşı karşıya bırakmak.
Bu da bir istismar , elinizden geleni yapın lütfen şikayet , ihbar , polis... Aklınıza ne geliyorsa

Nasıl bi iğrençliktir bu. Okurken sinirlerim bozuldu.. ensest fln da olur bu iğrenç kadın çocuk büyüdüğünde töbe töbe... hemen aile sosyal bakanlığına şikayet edin ve videoyuda delil olarak gösterin.

X