Arkadaşım için kıyafet yardımı

crosscat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2017
4
6
28
Merhaba, Ben Akdeniz üniversitesi öğrencisiyim. Sınıfımda Balıkesir'den gelen bir kız arkadaşım var, durumları iyi değil yurtta kalıyor. Giydiğİ şeyleri görseniz içiniz acır seviyesinde.. Ben elimden geleni yapıyorum yemeğimi her şeyimi paylaşıyorum bazen evimde ağırlıyorum annem dahil tüm aile üyelerimiz onu çok seviyor, sırf bu konuyu sizlerle paylaşmak için buraya üye oldum. Kendisi çok gururlu biri, ilk başlarda yardım taleplerimi olumsuz karşıladı fakat şuan kardeşten daha samimiyiz, bazı kıyafetlerimi onunla paylaşmak istediğimi söyledim zar zor kabul ettirdim fakat işin aslı daha bu yaz kıyafetlerimi ayıklayıp attığım için benden de 3-5 parça anca çıktı. Sizlerden ricam giymediğiniz ya da size artık olmayan yırtık deformesi olmayan eli yüzü düzgün kıyafetleriniz varsa ve yardım etmek istiyorsanız bana ulaşmanızdır.. Bu arkadaşa burs dahi çıkmadı fakat sırf doğulu ve 8 kardeşler diye durumu bin kat daha iyi olan bir çok öğrenciye devletten burs çıktı şaka gibi.. neyse yardımcı olmak isteyen arkadaşlardan mesaj veya yorum bekliyorum bu arada bedeni S-M arası. Hepinize sevgiler.

canım öncelikle seni tebrik ediyorum duyarlılığın için....

yazlık mı arıyorsun kışlık mı?
boyu kilosu nasıl pantolon falan kaç beden olur.
monta kabana ihtıyacı var mı mesela.

canım öncelikle seni tebrik ediyorum duyarlılığın için....

yazlık mı arıyorsun kışlık mı?
boyu kilosu nasıl pantolon falan kaç beden olur.
monta kabana ihtıyacı var mı mesela.
Merhaba ben de size cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Burası Antalya.. Bazen çok soğuk yağmurlu bazen de günlük güneşlik bir yer.. Akşam ile gündüz sıcaklık farkı çok fazla. O nedenle tshirtte kabulümdür ceket veya uzun kollu seyler de hiç farketmez.. Pantalon 36-38 üst bedeni de S-M arası diye düşünüyorum. Boyu 165 kilosu da 55-56 civarı..

Canim nasil gonderebiliriz peki?? Adres falan yazarsan kargolatiriz.seni tebrik ediyorum bu arada.benim giymedigim.ceket ıvır zıvır cok fazla.en azından ihtiyacı olan birine gitsinn.canım benim

Canim nasil gonderebiliriz peki?? Adres falan yazarsan kargolatiriz.seni tebrik ediyorum bu arada.benim giymedigim.ceket ıvır zıvır cok fazla.en azından ihtiyacı olan birine gitsinn.canım benim
Merhaba konuya cevap verdiğiniz için teşekkür ederim öncelikle.. Arkadaşım benden yardım kabul ettiği için tabiiki kıyafetleri toparladığımı söyleyemeyeceğim..yani kendi kıyafetlerimin gibi vereceğim asla kalbinin kırılmasını istemiyorum..:110: Siteye yeni kayıt oldum format nedir bilmiyorum ama ben göndermek isteyenlere özel mesaj olarak kendi adresimi vereceğim ve kargo masraflarını da kendim karşılayacağım.. Sevgiler..

Merhaba konuya cevap verdiğiniz için teşekkür ederim öncelikle.. Arkadaşım benden yardım kabul ettiği için tabiiki kıyafetleri toparladığımı söyleyemeyeceğim..yani kendi kıyafetlerimin gibi vereceğim asla kalbinin kırılmasını istemiyorum..:110: Siteye yeni kayıt oldum format nedir bilmiyorum ama ben göndermek isteyenlere özel mesaj olarak kendi adresimi vereceğim ve kargo masraflarını da kendim karşılayacağım.. Sevgiler..
Tamam hayatim,ozelden mesaj at sen bana adresi.yalnış anlamazsan bi irtibat numarasi yaz ki,kargoda verebileyim numara istiyorlar.çünki

Çok isterdim yardım etmeyi ama yeni hepsini belediyenin giysi kumbarasina gönderdim
Ama size teşekkür etmek için yazdım
Güzel yüreğiniz için Allah razı olsun

Hanımlar, çok özür dilerim ama bireysel yardım konuları yasak maalesef.

X