Arı Poleni Kilo Aldırır mı?

Ferayr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
58
0
yıllardır kilo almak için ugrasıyorum ama nafile sigarayı bıraktım 1 ay oldu yine alamadım sıcaklardan dolayımı alamıyorum acaba diyorum şimdi arı poleni ve bal kullanmaya başlicam fakat havalar çok sıcak rahatsız edermi kullanan arkadaslar bilgilerini paylasırlarsa sevinirim . birde arı poleni sayesinde kilo alanlar ve nasıl kullandıkları hakkında bilgi istiyorum lütfen .herkese tesekkürler

yıllardır kilo almak için ugrasıyorum ama nafile sigarayı bıraktım 1 ay oldu yine alamadım sıcaklardan dolayımı alamıyorum acaba diyorum şimdi arı poleni ve bal kullanmaya başlicam fakat havalar çok sıcak rahatsız edermi kullanan arkadaslar bilgilerini paylasırlarsa sevinirim . birde arı poleni sayesinde kilo alanlar ve nasıl kullandıkları hakkında bilgi istiyorum lütfen .herkese tesekkürler

canım ben kullandım 1hafta kadar sonra zehirlendim polenden midem yıkanmak zorunda kaldı agır geldi vücuduma mafoldumben

ben de kullandım ama işe yaramadı bünyeden bünyeye fark edio sanırım. Balık yağını denedin mi o iştah açıo düzenli kullanman şartıyla kilo alabilirsin

Ben 4 ay düzenli kullandım bal-arı sütü-polen karışımını. Benim derdim kilo almak değil malesef ,sağlık ve güzellik için yedim. Bana kilo falan aldırmadı. Aman aldırmasında boy 1.57 kilo 51 fazlayım bile

polen kilo aldırmaz canım,alsaydı benim oğlum alırdı.Nerdeyse 1.5 yıldır hergün yiyor ama hala zayıf.Çok faydası var ama kilo yapmıyor

X