🧿"AREFE GÜNÜNE OZEL100.000(YÜZBİN) İHLAS SURESI HATİMİ YAPIYORUZ (HERKES KENDI SEVABINA) 🧿

Allah kabul etsin, cümlemizden razı olsun,kimin ne sıkıntısı varsa gidersin, affına mazhar eylesin,cennet ehli kılsın,dünyevi ve uhrevi saadetler nasip etsin,neslimiz hayırlı kul olsun,birbirimize kardeş çevremize dost düşmanımıza galip eylesin,bayramımız mübarek ola🤲🤲🤲🤲🤲🤲😘

Allah kabul etsin, cümlemizden razı olsun,kimin ne sıkıntısı varsa gidersin, affına mazhar eylesin,cennet ehli kılsın,dünyevi ve uhrevi saadetler nasip etsin,neslimiz hayırlı kul olsun,birbirimize kardeş çevremize dost düşmanımıza galip eylesin,bayramımız mübarek ola🤲🤲🤲🤲🤲🤲😘
Amin inşallah

Aminn insallah. Ne guzel bir dua..

Canımsın ❤️❤️her bırınıze ayrı ayrı tesekkur ediyorum cok zorladım sızı hakkınıızı helal edın bıraz plansız ve ani gelişti bu hatım.. bılsem 2 gun öncesınden acardım..
Ayrıca Ssevincli Ssevincli nın fikriydi Allah razı olsun ondanda ben sadece konuyu actım ❤️
Olması gerekiyormuş oldu iste Allah bır hatım yapmayı bızlere nasıp etti cok sukur ❤️ hıc bırsey sebepsız degıl bır fikırle ani bir hareketle dusunun 100.000 tane ıhlas hatımı etmıs olduk 1 gunde Allaha ne kadar sukretsek az gercekten 💕💕💕
Kuzum Rabbim nasip etti yaptık cok şükür ben sadece vesile oldum hepimiz nasiplendik Allah kabul etsin Rabbim okuyan herkesin niyetlerini dualarini kabul etsin 🤲

Cansın ne güzel dua etmisin, âmîn.

X