Arçelik Telve Kahve Makinası

buki35

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2016
2
0
42
iyi günler,

geçen gün facebookta bir kampanya gördüm. Arçelik telve ikili kahve makinası 169tl. diye... diye bir siteye yönlendiriyor. ordaki formu doldurunca geri aranıyorsunuz. ve adres bilgileriniz alınıyor. kapıda ödemeli olarak gönderiliyormuş. Mağaza teşhir ürünü olduğu için bu fiyata satıldığı beyan ediliyor. Öyle bile olsa mağaza fiyatı 420tl olan bir ürünü bu fiyata satmaları mümkün mü? acaba bu da bir tür dolandırıcılık mı? kargo 1 hafta sonra elinize ulaşır dediler büyük bir tedirginlikle bekliyorum. sizin fikrinize ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben fiyatı daha uygun diye hatırlıyorum çamaşır makinasını bu ay değiştirdim kahveyi çok sevdiğim için benimde gozume takildi:KK66:) hediye istemistim vermediler saglik olsun ama benimde aklimda kaldi...Ama siz siz olun ya kendi firmasından (arçelik bayi'den) yada (g.gidiyor,hepsi burada)gibi bilindik ve dolandırıcılık söz konusu olmayan sitelerden almanızı tavsiye ederim..Hiçbir firma geri dönüş için aramaz yaa sanmıyorum..Ayrıca bu dedigim siteleri düzenli takip ederseniz ciddi indirim bile oluyor sevgililer yada anneler gününde...