Saç Kesim Şekilleri Ara makas tecrubesi olanlar

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

benmesela01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2017
1.612
720
38
Hanimlar saclarim gur,kalin telli,sacma sapan dalgali. Sacimi boyatiyorum ama acik kullanamiyorum ki göstersin kendini hep toplu hep toplu. Bu durumdan cok sıkıldım. Kuaförlerden de ara makas tecrübem war hiç guzel atmadılar.kendime bir ara makas satın aldım.kendim yapmayı düşünüyorum.en azindan kendim kotu de olsa yaptim derim.evde kendine ara makas yapanlar nasıl yapiyosunuz? Bir de sanırım saçın aralarına ustura artıranlar saçını kısacık kestirenler varmış. Daha önce böyle bir şey yaptıran var mı?

Hanimlar saclarim gur,kalin telli,sacma sapan dalgali. Sacimi boyatiyorum ama acik kullanamiyorum ki göstersin kendini hep toplu hep toplu. Bu durumdan cok sıkıldım. Kuaförlerden de ara makas tecrübem war hiç guzel atmadılar.kendime bir ara makas satın aldım.kendim yapmayı düşünüyorum.en azindan kendim kotu de olsa yaptim derim.evde kendine ara makas yapanlar nasıl yapiyosunuz? Bir de sanırım saçın aralarına ustura artıranlar saçını kısacık kestirenler varmış. Daha önce böyle bir şey yaptıran var mı?
En acı tecrubelerimddn biri ara makas. İster evde olsun ister kuaförde kesinlikle yapmayın yaptırmayın. Benm saçlarımda dalgalı ve gür İlk başta oh rahatladim diyorsunuz ama acısı sonra çıkıo. Uzadıkça köpek kili gibi aralardan dikilip iğrenç oluyo. Ara makas yerine saçını azaltmak için enseni aldirabolirsin alttan. Bı ara baya modaydı hatta şekilli alanlar bile var. Yada asimetrik kestirebolorsin. Hem hafiflio hemde daha modern gosterio saçı hava katio

X