antalyada boşanma avukatı arıyorum

nursaygin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
117
2
eşimle 6 yıl önce evlendik 1 yaşında oğlumuz var hem fiziksel hem psikolojik şiddet boşanma kararımın ilk sebebi anlaşmalı!! olarak boşanmayı teklif ediyor hiç bir talepte bulunmayacakmışım çocuğa ve bana nafaka ödemek istemiyor devlet memuru darp raporlarım mevcut 1 lira dahi nafaka yada tazminat talep edersem beni ve ailemi ortadan kaldırıp çocuğumu da yetiştirme yurduna verecekmiş eğer hiç birşey istemezsem hemen boşanıp çocuğumuda 15 yaşına kadar görmeyecek sonrasında da benim annemin ve kardeşim o.... olduğunu ispatlayarak söyleyecekmiş o.... olmamızın sebebi başörtülü olmamamız ve annemin de araba kullanıyor olması bu tehdit ve hakaretlerle ilgili olarakta savcılığa suç duyurusunda bulunmak istiyorum ama öncelikle avukat edinmem gerekiyor annemle babamı da darp etti ama şikayetçi olmalarını salaklık edip engelledim şimdi ihtiyacım olan ANTALYA da konusunda uzmanlaşmış beni ve ailemi savunabilecek bir avukat arıyorum bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

öncelikle Allah yardımcın olsun durumun zormuş gercekten
birincisi 1 yasında cocugum var dıyorsun bastan berı esın bu sekıldemı davranıyordu yoksa cocuktan sonra yanı son 1 senedırmı basladı bu sıddete egılımı
ikinciside avukat masraflarını karsılama durumun varmı

öncelikle Allah yardımcın olsun durumun zormuş gercekten
birincisi 1 yasında cocugum var dıyorsun bastan berı esın bu sekıldemı davranıyordu yoksa cocuktan sonra yanı son 1 senedırmı basladı bu sıddete egılımı
ikinciside avukat masraflarını karsılama durumun varmı

ilk yıllarda bu kadar sorunumuz yoktu eşim ne zaman özel sektörden memuriyete geçti sanırım küçük dağları kendisinin yarattığını sanmaya başladı hamilelik dönemimde şiddet ve aşağılamalar hat safhaya ulaştı evet 1 yaşında oğlum var mutsuz huzursuz annesinin şiddet gördüğü aşağılandığı ortamdansa benimle huzur içinde yaşamasını sağlamaya çalışacağım tabi ki asla babasından mahrum etmeden avukat masrafları sorun değil maddi anlamda çok şükür bir sıkıntım yok umarım konusunda uzman bir avukat bulabilirim

çok çok geçmiş olsun size yardımcı olmak isterdim ama samsunda avukatlık yapıyorum ve antalyada size tavsiye edebileceğim bir arkadaşım da yok.
benim tavsiyem öncelikle cumhuriyet savcılığına tehdit ve hakaretden dolayı şikayette bulunun, darp olduğu için sanırım önceden bir şikayetiniz de olmuştur. kesinlikle boşanma davası ile birlikte maddi ve manevi tazminat ve nafaka isteyin. umarım her şey istediğiniz gibi olur. kolaylıklar diliyorum

Merhaba bende tavsiyeniz uzere esin hnm gitmeyi planliyorum ama ucret konusunda cekiniyorum cok fazla maddi durumum yok. Acaba bosanmalariniz icin avukata nekadar ucret odediniz. Yardimci olursaniz sevinirim.

Merhabalar,
Bende boşanmak icin Avukat Esin Yüce Hanima basvurdum.Bebeğim ile ofisine gittigimde çok çekinerek gitmistim.
Ama iyi ki gitmisim. Kendisi konuya cok vakif,ongorulu,bilgili,uzman bir avukat. Çekişmeli davami sonuca ulastirdi.Allah ondan bin kere razi olsun.Gozum kapali herkese oneririm Esin hanimi.

Merhaba bende burdan okuduğum icin kendisine basvurdum. Ama pek memnun kalmadım acıkcası . Ücretide pahalı geldi o kadar maddiyatım yok memlekete gidip orda mı dava acsam onu dusunmeye basladım artık napıcam bilmiyorum

Antalyada içime sinen bir boşanma avukatı buldum sonunda. Üzerimden büyük yük kalktı Rabbim hayırlısını nasip edecek inşallah

X