Antalya IVF de tüp bebek yaptıranlar toplaşalımmmm 🤲🏻🤲🏻💕

Kadın doğum için nereyi tercih ediyorsunuz hastane olarak . Doktor öneriniz var mı 🤔🤗
Çok teşekkür ederim sizlerden de güzel haberi alırız inşallah şuan için medstar topçuları düşünüyorum Murat doruk hastane iyi birde yeni doğan ünitesi olduğundan şuanlık bu yönde fikrim

Herkese merhaba, Allah hayırlı doğumlar nasip etsin isteyenlerede tez zamanda versin inşallah. Ben Antalya’ya yeni taşındım ve burada tanıdığım bu yoldan geçmiş kimsem yok. Eğitim araştırmada aşılama yaptırdım şu an daha sonucu öğrenmedim ama yaşadığım olumsuzluklardan dolayı negatif sonuç ihtimalini daha yüksek buluyorum ve 1 yıldan fazladır uğraştığım için artık daha fazla yorulmak vakit kaybetmek istemiyorum. Bana önerebileceğiniz işinin ehli ilgili bir tüp bebek uzmanı ya da merkezi önerebilir misiniz? Bir de yakın zamanda yaptırdıysanız fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?

Herkese merhaba, Allah hayırlı doğumlar nasip etsin isteyenlerede tez zamanda versin inşallah. Ben Antalya’ya yeni taşındım ve burada tanıdığım bu yoldan geçmiş kimsem yok. Eğitim araştırmada aşılama yaptırdım şu an daha sonucu öğrenmedim ama yaşadığım olumsuzluklardan dolayı negatif sonuç ihtimalini daha yüksek buluyorum ve 1 yıldan fazladır uğraştığım için artık daha fazla yorulmak vakit kaybetmek istemiyorum. Bana önerebileceğiniz işinin ehli ilgili bir tüp bebek uzmanı ya da merkezi önerebilir misiniz? Bir de yakın zamanda yaptırdıysanız fiyatları hakkında bilgi verebilir misiniz?
Canım kesinlikle Antalya tüp bebek merkezi Kemal özgür ve diğer doktorlar hepsi çok iyi bende orda hamile kaldm başka hiçbir yere gitme direk oraya git zaten konuştuktan sonra şeninde içine sinecektir ama şuanki fiyatları bilmiyorum aşağı yukarı 100 bini gözden çıkarman lazm

Bu arada kızlar benim transfere göre 8+3 günlük olmam lazm bugün devlet hastanesine gittm ultrasona göre 7+6 günlük dört gün fark ediyor normal mi sizde de oldu mu böyle durum

Canım kesinlikle Antalya tüp bebek merkezi Kemal özgür ve diğer doktorlar hepsi çok iyi bende orda hamile kaldm başka hiçbir yere gitme direk oraya git zaten konuştuktan sonra şeninde içine sinecektir ama şuanki fiyatları bilmiyorum aşağı yukarı 100 bini gözden çıkarman lazm
Teşekkür ederim bilgi için sana da hayırlı olsun sağlıkla kucağına al🤍 peki ne kadar sürüyor süreç yani yumurta toplandıktan sonra taze transfer mi yapıyor yoksa 1 ay bekliyor mu?

Teşekkür ederim bilgi için sana da hayırlı olsun sağlıkla kucağına al🤍 peki ne kadar sürüyor süreç yani yumurta toplandıktan sonra taze transfer mi yapıyor yoksa 1 ay bekliyor mu?
Merkezde dondurulmuş transfer tercih ediliyor başarıyı arttırdığı için ki daha iyi bu ilaçları filan atmış oluyo vücut dinlenmiş oluyor 1 adet dönemi kadar bekleyip sonraki adetle transfer olunuyor

Merhaba bende Antalya ivf Dr. Kemal hocanın hastasıyım çok ilgili,tatlı dilli motive edici bir doktor. 5 Şubat'ta tedavim başladı 26 Nisan'da transferim yapıldı herkesin hormonuna göre kullanacagi ilaç vs değişiyor benim ilaçlarım toplam 25 civarı tuttu 80 civarıda sanırım hastaneye verdik herkesin embriyo donurma sayısına göre değişiyor ücretler merkezden fiyat için daha net bir bilgi edinebilirsiniz 😊Doktor ve merkez konusunda memnunum çok ilgililer 🤗

X