antalya da meme estetiği

Nasilsin? Agrilarin azaldi mi? Acaba bende mi implantlı yaptirsam emin olamiyorum. Cok hoşuma gidiyor ama Agrisindan da cok korkuyorum. kas altina koyacak mahmut bey. O islem de okuduklarim hep cok acılıymış.
Kas altı ağrılı bir süreç evet, ancak yeterli meme dokun yoksa protez gerekiyor. Esas olan nasıl bir meme istediğiniz, kendi meme dokunuzla elde edeceğiniz büyüklük sizleri mutlu edecek mi onu düşünmeniz lazım

Daha yeni olduğu için evet ağırlarım var. Ancak meme dokum yeterince olmadığı için protez gerekliydi bana. Evet ağrısı oluyor. Hala var, ancak her gün daha iyiye gidiyor. İlk iki gün felaket zordu. Meme dokun varsa sadece dikleştirme yeterli olacaktır, Mahmut bey de yönlendirir sizleri. Özelden de sorabilirsiniz her zaman. Ben çok aramıştım sorabileceğim birilerini, bulamamıştım. Sizlere yardımcı olmak isterim
Merhaba geçmiş olsun öncelikle umarım şimdi daha iyisinizdir ve tam istediğiniz gibidir. Ben de kısa zaman içinde hatta acilen ameliyat olacağım ve Antalyada ilk kez doktor arayışına girdim o nedenle sizin yanıtınız benim için çok değerli olacak birkaç şey sormak istiyorum. Aslında göğsümde hafif bir sarkma mevcut, ama dikleştirme zor bir işlem ve iz durumlarından dolayı sadece silikon protez koydurarak durumu halletmek istiyorum. Araştırırken Prof. Dr. Ömer Refik Özerdem 'i gördüm ve tavsiye edildiğini duymuştum. Doktor sadece kas altı ameliyat yapıyor ve öğrendiğim kadarıyla kas altı protezlerde sarkıklık oranı daha az düzeliyor ve görünüm de tam istediğim gibi olmuyor. Mahmut bey'e ve Gökhan Özerdem'e de sizin yorumlarınız sonucu bakmaya başladım. Bana ne önerirsiniz ?

Merhabalar kas altı aslında memnuniyet oranı yüksek bir yerleşim modeli. Niçin sarkıklığın daha az düzeleceğini düşünüyorsunuz ?
Bence kas altı daha doğal duruyor ve uzun vadede daha iyi sonuç veriyor.
Benim kas altı yapıldı, çok memnunum şu an . İz sizi hiç korkutmasın, zamanla geçiyor. Ben doktorumdan çok memnunum. Refik bey i ise hiç bilmiyorum, görüşmedim

Antalyadaki tüm cerrahlarla görüşmüş biri olarak sanırım en tecrübeli benim bu konuda özele gelin kızlar sizi aydınlatayım cerraar hakkında 😁😁😁
Merhaba meme dikleştirme (belki ufak protez de eklenir) için Mahmut Ulvi Kayalı bey e operasyon olacağım randevu aldım ameliyat günü. Pilates eğitmeniyim kas altı sanırım daha iyi oluyor değil mi zıplamalı hareketleri de düşününce. Kesi çok olacak umarım izlerde düzgün olur potluk olmaz :)

Merhaba meme dikleştirme (belki ufak protez de eklenir) için Mahmut Ulvi Kayalı bey e operasyon olacağım randevu aldım ameliyat günü. Pilates eğitmeniyim kas altı sanırım daha iyi oluyor değil mi zıplamalı hareketleri de düşününce. Kesi çok olacak umarım izlerde düzgün olur potluk olmaz :)
Ameliyat oldunuz mu?Nasıl geçti?Ücret ne kadar?Sadece dikleştirme mi artı protezde oldunuz mu?

Antalyadaki tüm cerrahlarla görüşmüş biri olarak sanırım en tecrübeli benim bu konuda özele gelin kızlar sizi aydınlatayım cerraar hakkında 😁😁😁
Merhaba, kas zarı altına damla model protez düşünüyorum. Bana da doktor ismi önerebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

X