El Sanatları Annemin Eski çantası nasıl Özel tasarım şahane çanta oldu :)

Risus

papatya böceği
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2010
1.294
18
Merhabalar arkadaşlaar annemin nışanlılık çantasını dün gece gözüme kestirdimm ama bunu yaparken bu kadar güzel bi sonuç çıkarabileceğimi hiç tahmin etmemiştim oyüzden önceki halini çekmedim fakat bi düğüne giderken takmıştım o fotoda çanta gözüküyor onu ekliyorum oyüzden,

Bu eski hali hiçbir detayı yok böle dümdüz hatta metal yerleri biraz paslanmış,

$eski hali.jpg

Buda yeni hali hatta yep yeni :)
pembe kısmı flormar ın neon n0008 pembe ojesiyle boyadım
üzerindeki çiçekleride kına gecesi paketlerinin üzerinden aldım
altındaki tülü de kına gecesi kınalarının sarılı olduğu tüldü
en altında gül yaprağı var oda maket güllerden bitane bozdum koydum öyle :)
üzerinde renkli papatyalar var onlar da düğme, ojelerle renklendirdim en altında krem kurdale var , yapıştırma işleminide slikonla yaptım işte bu kadar :) tek kuruş harcamadan harika bir çantam olduu :)

$page.jpg

Birde bugün markafoni de çok güzel bir ayakkabı buldum 49 tl ye tam buna göre onuda aldım harika oldu ayakkabıda bu :)

$ddss.jpg

Ayakkabının turuncu detayıda var turuncu oje alıp o düğme olan papatyaların bir kaçını turuncuya boyıycam ince organze kurdaleler var onlardan da alıp bir kaç detay daha ekliyeceğim turuncu kısmıda tam olacak :KK9:

Çanta harika olmuş tebrik ederimm :) ayakkabıya gelincede bende gördüm markafonide, güzel uyum sağlamışlar.. :KK28:

Çanta harika olmuş tebrik ederimm :) ayakkabıya gelincede bende gördüm markafonide, güzel uyum sağlamışlar.. :KK28:

teşekkür ederimmm :) ben o ayakkabıyı 2 hafta önce de görmüştüm ama numarası kalmamıştı bende turunculu bordolusunu almıştım ama tedarik edememişler yollamadılar oyüzden bu hafta da başka bi markanın adıyla satışa koymuşlar çok sevindim ilk beğendiğimi hemen aldım inşallah bunda sorun çıkmaz :26:
nasıl çanta uydurcam derdide kalmadı çantamda hazır oldu bu durumda :KK55:
bundan sonra ucuz portföyler alıp böyle tasarlayacağım kendim için :KK51:
düz topuklu ayakkabılarıma da bişeyler yapma düşüncesindeyim yapınca onu da paylaşırım :KK55:

emeğinize sağlık ama kendi hali daha güzelmiş bence :KK19:

ellerine emeğine sağlık çok beğendim..............

Merhabalar arkadaşlaar annemin nışanlılık çantasını dün gece gözüme kestirdimm ama bunu yaparken bu kadar güzel bi sonuç çıkarabileceğimi hiç tahmin etmemiştim oyüzden önceki halini çekmedim fakat bi düğüne giderken takmıştım o fotoda çanta gözüküyor onu ekliyorum oyüzden,

Bu eski hali hiçbir detayı yok böle dümdüz hatta metal yerleri biraz paslanmış,

Eki Görüntüle 332425

Buda yeni hali hatta yep yeni :)
pembe kısmı flormar ın neon n0008 pembe ojesiyle boyadım
üzerindeki çiçekleride kına gecesi paketlerinin üzerinden aldım
altındaki tülü de kına gecesi kınalarının sarılı olduğu tüldü
en altında gül yaprağı var oda maket güllerden bitane bozdum koydum öyle :)
üzerinde renkli papatyalar var onlar da düğme, ojelerle renklendirdim en altında krem kurdale var , yapıştırma işleminide slikonla yaptım işte bu kadar :) tek kuruş harcamadan harika bir çantam olduu :)

Eki Görüntüle 332428

Birde bugün markafoni de çok güzel bir ayakkabı buldum 49 tl ye tam buna göre onuda aldım harika oldu ayakkabıda bu :)

Eki Görüntüle 332430

Ayakkabının turuncu detayıda var turuncu oje alıp o düğme olan papatyaların bir kaçını turuncuya boyıycam ince organze kurdaleler var onlardan da alıp bir kaç detay daha ekliyeceğim turuncu kısmıda tam olacak :KK9:

Çantanın en halide güzelmiş yani:)şaka şaka eskibir eşyayı canlandırmak çok güzel ,sende süper yapmışın..Emeğine sağlık..Papuçlarınada bayıldım:KK45:güle güle kullan :21:

X