anneler ve anne adaylar cevaplarnz bekliyorum.

yasmen2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2009
40
0
merhaba arkadaşlar ben daha öncedende konu açtım ama yeni bilgiler edinmeye ihtiyacım var kısaca tekrar anlatayım adet tarihimden 2 hafta önce sol kasığımda ve rahimde batmalar ve sancılar başladı ani yaptığım hareketlerde göğüslerdede şişkinlik ve halkada büyüme sözkonusu 23.de adet olmam gerekiyordu pazar sabahı mide bulantısıyla uyandım gün içinde 2 sefer istifra ettim doktor idrar testi yaptı negatif ıktı birde idrarda enfeksyon çıktı denizde mikrop kapmışım kanda baktırmam gerektiğini söyledi sabah ancak hastalanırım die yaptırmadım halaa ama tık yok üstelik adet olucak gibi ağrı sızı hiçbişey yok gün içinde ara ara mide bulantısı var ve karnım aşırı şiş çok rahatsız oluyorum geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz eşim kendinden emin olamaz falan dio ama yine de aklımda soru işareti var aranızda böyle bir durum yaşayan var mı kızlar?normalde adetim gecikse bile ağrım olurdu arada ama hiç ağrım yokkkk ben çok istiyorum Allahım isteyen herkesede nasip etsin inş cvplarınız için şimdiden teşekkürler inş yanılmam kan testinde hamiş değilsin demelerinden korkuyorum dua edin inş reglm gelmezkaydirigubbakcemile

cnm mide bulantıların enfeksiyondandır çünkü en az 3 -4 haftalıkken baslar bulantılar cok erken senın için.bende de idrar yolları enfeksiyonu vardı dediğin gibi midem bulanıyordu istifra ediyorum.sen en iisi kanda baktır

hayır cnm yaptırmadım hala bekliyorum kırmızı kart gelir die ama ağrım sızım yok benim kullandığım antidepresan ilaçlar gciktiriyordu ama ilaçları bırakalı 2 ay oldu neredeyse eşim pek istemediği için bişey diyemiyorum ona çarşıya da uzak oturuyorum Allah hayırlısını versin ama inş hamileyimdirr:dance:

X