Anlayan var mı

yazarhanim35

Yazar Hanım
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
29.072
42.879
Selam kızlar ilaçlı bt toraks çektirdim ama ne yazdığını googleyınca içime kötü şeyler düştü
Doktora göstereceğim tabi ama çarşamba günü gideceğim o zamana kadar az da olsa içim rahatlasın dedim

“Anterior mediastende remnant timus dokusuna ait yumuşak doku dansitesi izlenmiştir” ne demek anlayan var mı

Timus bezi zaten her insanda olan bir sey, yetiskinlikle birlikte giderek kuculur. Remnant ifadesiyle kuculen bezin kalintisi oldugu ifade edilmis. Anterior mediasten zaten timus bezinin bulundugu yer. Yumusak doku dansitesi izlenmistir dedigi de "ben bunu gordum" demis kabaca. Ogle vakti gokyuzune bakip, tepede parlak top gordum demek gibi dusunun. Ben uzmani degilim yine de doktorunuz daha iyi bir sekilde aciklar.

Selam kızlar ilaçlı bt toraks çektirdim ama ne yazdığını googleyınca içime kötü şeyler düştü
Doktora göstereceğim tabi ama çarşamba günü gideceğim o zamana kadar az da olsa içim rahatlasın dedim

“Anterior mediastende remnant timus dokusuna ait yumuşak doku dansitesi izlenmiştir” ne demek anlayan var mı
Raporun sonuç bölümünde mi yazıyor? Uzun uzun yazıyorlar sonra da önemli kısımları sonuca yazıyorlar. O düşünceyle sordum.

İnternetten bakmayin kimseye de sormayin bence ben ne zaman bir problem olsa nete baksam eninde sonunda kanserle bağdasiyor.En iyisini doktorunuz bilir.Cunku ama onlar tahlil vb. Seylerede bakip ona gore karar veriyorlar.

X