anlam veremedim

bakacam artik adetimden 1 gün gecti söyle bir haftayi falan bulursa test yaparim merak edeneler icin yazarim eger olumluysa:)ilgilendiginiz zaman ayirdiginiz icin hepinize sevgilerr..

esincim şunu da söliyim sana moral olsun :))
benim göğüslerimin aşırı hassaslaştığı ay duphaston (adet düzenleyici ) kullanmıştım belki onun da etkisi vardır hassaslaşmasında.. inşallah hamişsindir şekerim kaydirigubbakcemile2

canm sonucu alınca bize mutlaka bildir benm de 2 gündür günm geçiyo hayırlısı bakalıma.s

slm kizlar..ben ilk basta belirtilerimi sayayim....karin kisminda kasilmalar cok oluyo batmalar fala sirtim cok agriyo gün boyu cok yorulmam ama 2 haftadir falan sirtim belim ccoook agriyo...sadece geceleri midem bulaniyo...asil sorun gögüslerim adet günümün bitmesinden 2 hafta sonra basladi bu sizlama agrilar..yürürken bile agriyor elle dokunmak imkansiz...aceba gögüslerimin bu kadar agrimasi hamilelik belirtisimi yoksa herhangi bir hastalik belirtisimi gögüste:KK43:(kadin doktoruna gitcem bu hafta bekleyemedim bide burda soruyum dedim bilgisi olan varmi??

slm kızlar,benimde göğüslerim bir haftadır acayip ağrıyordu ve sızlama vardı.Göğüs damarlarım mor du.Regl dönemimmde sırtımda sivilce çıkardı.Buay ki regl dönemimde sırtımdaki sivilciler sönüktü.Sağ kasığım sürekli ağrıyordu.Ama 3 gün önce regl oldum.Emin değilim acaba hamilemiyim kızlar.Regl dönemim biter bitmez test mi yaptırsam?cevap yazarsanız sevinirim.

canm inşallah hamilesindir bende şuan senin gibiyim ve beklemekteyim bugün adet olmazsam benm de adetim geçmeye başlıcak bak burda okuduğum bi şey söyleyim sana karbonat testi onu yap istersen zaten doktora gitcekmişsin

slm,karbonat testini nasıl yapıyoruz?

X