ankaradan giden dr.ozgur kartala giden varmi

Evet doktorumun ilgisi alakası ve anlayışından memnunum.şuan önceki halinden iyi ama tam görüntüsü için bişey diyemem ameliyat olalı kısa bir zaman oldu. Hala ödemim var.Dikişlerimin çoğu duruyor. Zaten heralde son şeklini alması iyice oturması biraz zaman alıyormuş ben de şuan için iyileşme aşamasındayım.Bide herkesin iyileşme hızı aynı olmuyor ben de iyileşmesi uzun sürenlerdenim bünye ile ilgili.Herkesin süreci farklı doktordan beklentisi farklıdır.Aklındaki her şeyi sor.sana bir sürü foto gösterir zaten uzun uzun incele bak. birden fazla işlem yaptırmayı düşünüyosan bayağı masraflı olacak demektir.Allah bu süreci en kolay en iyi şekilde atlatmanı nasip etsin.yine aklına bişey gelirse sor.
Merhabalar, yeniden çok geçmiş olsun. Evet Özgür Beye ücretsiz görüşmeye gittim. 1.5 saat herşeyi anlattı. Ben idrar kaçırma, daraltma ve labioplasti üçünü birden aynı olacağım. Kasım gibi olmayı düşünüyorum. Benim için önemli olan Dr.un iyi olması. İstanbul da hangi hastanede oldunuz, bana Eren Hastanesi önerildi.? 1 gecede hastanede kalacağım.
Ameliyat sonrası evde tek olacağım, bana bakacak kimse yok, biraz ondan çekiniyorum.

Merhabalar, yeniden çok geçmiş olsun. Evet Özgür Beye ücretsiz görüşmeye gittim. 1.5 saat herşeyi anlattı. Ben idrar kaçırma, daraltma ve labioplasti üçünü birden aynı olacağım. Kasım gibi olmayı düşünüyorum. Benim için önemli olan Dr.un iyi olması. İstanbul da hangi hastanede oldunuz, bana Eren Hastanesi önerildi.? 1 gecede hastanede kalacağım.
Ameliyat sonrası evde tek olacağım, bana bakacak kimse yok, biraz ondan çekiniyorum.
Teşekkür ederim.Ben de eren hastanesinde oldum.1 gece kaldım hastanede.Şimdi sadece labioplasti ameliyatı olsaydın tek başına yapabilirsin derdim.ama sen 3 operasyon birden olcakmışsın o yüzden ameliyat sonran benden zor mu olur bilemedim. Gerçi ağır ameliyatlar olsa doktor beyde aynı anda hepsini birden yapmaz.Doktor bey ne söyledi?ameliyattan sonra zor olur dedi mi?

Teşekkür ederim.Ben de eren hastanesinde oldum.1 gece kaldım hastanede.Şimdi sadece labioplasti ameliyatı olsaydın tek başına yapabilirsin derdim.ama sen 3 operasyon birden olcakmışsın o yüzden ameliyat sonran benden zor mu olur bilemedim. Gerçi ağır ameliyatlar olsa doktor beyde aynı anda hepsini birden yapmaz.Doktor bey ne söyledi?ameliyattan sonra zor olur dedi mi?
Yok bana merak etme dedi çok rahatlıkla çıkarsın dedi gerçi bir başka dr. da aynı şeyi söyledi. Hastane eve yakın, zaten 2 hafta kadarda evde olacağım ameliyattan sonra ama yine de yanımda kimse olmayacak. Siz yapılan tüm işlemden, hastane, dr. vs memnun kaldınız değil mi?
Özgür Bey hakkında bir iki şikayette okudum böyle biraz kararsız kaldım.

Yok bana merak etme dedi çok rahatlıkla çıkarsın dedi gerçi bir başka dr. da aynı şeyi söyledi. Hastane eve yakın, zaten 2 hafta kadarda evde olacağım ameliyattan sonra ama yine de yanımda kimse olmayacak. Siz yapılan tüm işlemden, hastane, dr. vs memnun kaldınız değil mi?
Ben yeni ameliyat oldum şuan işlem ile ilgili bişey söylemek için erken.doktorumdan memnunum. Hastane de temizdi.genel olarak ordan da memnun kaldım.ama doktor tavsiyesi yapmak çok riskli geliyor. Ben memnun kaldım sen kalmazsın kimsenin günahına giremem.

Ben yeni ameliyat oldum şuan işlem ile ilgili bişey söylemek için erken.doktorumdan memnunum. Hastane de temizdi.genel olarak ordan da memnun kaldım.ama doktor tavsiyesi yapmak çok riskli geliyor. Ben memnun kaldım sen kalmazsın kimsenin günahına giremem.
Doğru, ay sonuna doğru yeniden haberleşiriz. Ben de kasımın ilk haftası veya ortasında olacağım. sağlık sigortamı bekliyorum.

Merhaba, ben özgür kartala ameliyat oldum ve ankarada yaşıyorum. Bütün ameliyat sürecimi tek başıma hallettim.Bişey sormak istersen cevaplarım.Ama ameliyat olalı 2 hafta oldu o yüzden şekil ile ilgili bişey diyemem onu ilerleyen zamanlarda söyleyebilirim ancak.
Özgür Kartal diye aratınca İstanbul Maltepe çıkıyor. Ankara'da da mı Özgür Kartal diye doktor var?

Genel anesteziyle mi oldunuz?

Ben Özgür beye muayene oldum. Uzun uzun (gerçekten çok uzun) öncesi sonrası fotoğrafları gösteriyor. Nakış gibi dikmiş yaptığı işlemler oldukça başarılı. Sonrasında ihtiyacımın olmadığı anlaşıldı, başka bir doktora vajinoplasti oldum. Ama labioplasti yaptıracak olsam kesinlikle Özgür bey derdim

Özgür kartal istanbulda ben ankaradayım.Ameliyat olmaya İstanbula gittim.
Merhabalar en çok özgür kartal ve Gökçen Erdoğan in adı geçiyor siz Gökçen hanımla da görüştünuz mu Ankara'da olduğunuz için soruyorum. Ben özgür bey ile telefon aracılığıyla fiyat almıştım ama Gökçen hanım görmeden fiyat veremem demişti. Özgür bey çok içime sinmisti ama İstanbul çok uzak diye gidemedim ve fiyat çok gelmişti, yaşadığım şehirde yaptırdım umarım özgür beye gitmiş kadar memnun kalırım 🙏

Merhabalar en çok özgür kartal ve Gökçen Erdoğan in adı geçiyor siz Gökçen hanımla da görüştünuz mu Ankara'da olduğunuz için soruyorum. Ben özgür bey ile telefon aracılığıyla fiyat almıştım ama Gökçen hanım görmeden fiyat veremem demişti. Özgür bey çok içime sinmisti ama İstanbul çok uzak diye gidemedim ve fiyat çok gelmişti, yaşadığım şehirde yaptırdım umarım özgür beye gitmiş kadar memnun kalırım 🙏
Merhaba kime yaptirdiniz memnun kaldinizmi

X