Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Ankara'da lazerle varis tedavisi

minnaku

life is one day, it is also this day.
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2010
1.432
434
kızlar aranızda Ankarada lazerle varis tedavisi olan var mı?
devlet yada özelde tedavi olan arkadaşlarım nerede ne kadara ve nasıl tedavi oldukları hakkında bilgi verirseniz,
benim gibi bu yöntemle tedavi olmak isteyenler için çok büyük bir iyilik yapmış olursunuz.

merhabalar, benim de varis sorunum var oznurplt. Sen de tam dün sormuşsun, benim de dün akşam aklıma gelmişti varislerim ağrıyınca, bugün de foruma baktım. Ben de Ankaradayım, ben de bu konuyu merak ediyorum umarım bi haber alırız. ben de hem tıbbi hem estetik açıdan rahatsızım varislerimden.
senin varislerin ağrıyor mu, daha önce kalp-damara gittin mi?

merhabalar, benim de varis sorunum var oznurplt. Sen de tam dün sormuşsun, benim de dün akşam aklıma gelmişti varislerim ağrıyınca, bugün de foruma baktım. Ben de Ankaradayım, ben de bu konuyu merak ediyorum umarım bi haber alırız. ben de hem tıbbi hem estetik açıdan rahatsızım varislerimden.
senin varislerin ağrıyor mu, daha önce kalp-damara gittin mi?

evet canım ağrıyor ve bacaklarımda şişmede oluyor. bendekiler kılcal değil. baya belli yeşil yeşil anlayacağın.
hamilelikte oluştu ve sonrasında kullandığım doğum kontrol hapları beter etti. bana bu hapları öneren doktora öyle kızıyorumki.
Ankarada bu işlemi yapan 2 tane profösörün internet adreslerini buldum ama emin olamıyorum.
önceden yaptıranlar var ise fikir almak istiyorum, zira bu aralar artık tedavi olmam gerekiyor.
yaptıran varsa lütfen cevap yazsın.

22 görüntüleme ve tek cevap yok

Allah yardımcımız olsun ne diyeyim

eğer cevabını bulursam ben yazarım artık

bu arada bugün ibn-i sina hastanesine gidip muayene oldum

venöz yetmezliği dedi doktor ve ultrason istedi

bilin bakalım ne zaman ultrason çektireceğim

9 kasım 2012 (çok yakın bir tarih öyle değilmi !!!!!!!) :KK4:

napalım el mahkum 2 ay bekleyeceğiz .......

geçmiş olsun arkadaşım, benim de hem kılcal hem derinde yeşil-mor basınca ve arada ağrıyan varislerim var. daha doğum da yapamadım :KK43: ama ben de epey bir süre hap kullandım onlar sebep oldu diye düşünüyorum. ama sanırım senin durumun acil bir hal almış. bir arkadaşım varis ameliyatı olmuştu ona sordum Onkoloji'de Murat Dede yapmış ameliyatını, memnun kalmış.

Merhaba oznurplt, gecmis olsun, benim annemde aynı sorun var ve çok sıkıntı cekiyor, bu konuyla ilgili iyi bir doktor bulabildin mı, nerde lazer tedavisi yaptırmak lazım acaba, internette bir kac yer var ama bilemedim, bir de istanbulda Mert dumantepe varmış, annem tv de gormuş, her tv ye çıkan da iyi olacak diye bir şey yok ama...sende bir gelişme varsa bize de haber verir mısın..sevgiler

Merhabalar, Varis,Lemfodem ve bunun gibi dolaşım bozukluğu problemi yaşayan hastalar için geliştirilmiş yeni teknoloji Venowave adındaki üründen bahsetmek isterim. Cihaz kompresyon yaparak dolaşıma büyük katkı sağlıyor ve dolaşımı hızlandırıyor. Ayrıca cihazı 1 hafta deneme imkanı da var. Varis çoraplarına ve bir çok kompresyon cihazına alternatif mobil bir cihaz olarak ön plana çıkıyor.

ben de dr arıyorum arkadaşlar ankarada, bugun geldm yenimahalle devlet kalp damarda dr aydın karakuzu baktı, "skleroterapi köpük tedavi yaz google a eğer karar verirsen haziran ilk hafta gel" dedi.. İyi hoş dedı de, anlatmayla uğraştırma beni gıt arastır ok başlayalım dıyorsan elastik bandaj al gel demesı garıbıme gıttı...
Bunu yaptıran var mı?

ben de dr arıyorum arkadaşlar ankarada, bugun geldm yenimahalle devlet kalp damarda dr aydın karakuzu baktı, "skleroterapi köpük tedavi yaz google a eğer karar verirsen haziran ilk hafta gel" dedi.. İyi hoş dedı de, anlatmayla uğraştırma beni gıt arastır ok başlayalım dıyorsan elastik bandaj al gel demesı garıbıme gıttı...
Bunu yaptıran var mı?

skleroterapi köpük tedavisi kılcal varisleri olanlar için uygun diye biliyorum
büyük varislerde kullanılmıyor
bu yöntem ankara gata da ücretsiz yapılıyormuş diye duydum

Merhabalar, @Smartyy ile benim de durumum tıpatıp aynı. Ayrıca @oznurplt gibi annem de ibn-i sina dan gün aldı ama çok uzun süre var :KK43: Acaba bu konuda Ankara'da önerebileceğiniz doktor ya da hastane var mı? Siz tedavi oldunuz mu? Nasıl bir yol izlense iyi olur, tavsiyeleriniz var mıdır? Bütün yardımlarınıza açığım...

merhaba arkadaşlar, uzun zaman olmuş, başka bir konumda bahsetmiştim ancak buraya yazmayı unutmuşum
ibni sina hastanesinde ultrasona gittikten sonra bana ameliyat dediler ve lazerle varis ameliyatı olacağımı söylediler
Bir kaç gün sonra lazerli varis ameliyatı oldum, şu anda gayet iyi durumdayım
ameliyat izi zaten yok, sadece lazerin ilk girdiği yerde belli bile olmayan ufak bir iz var
hemen o gün taburcu oluyorsunuz, normal hayatınıza devam ediyorsunuz, 1-2 ay sonra ameliyat izleri yok oluyor

merhaba, ben ankaradayım. bacaklarımdaki kılcal damarlar kozmetik olarak kötü görünüyor. ırsi değil. bunu ankarada ücretsiz yaptırabileceğim bir hastane var mı acaba ? tekrarladı mı sizin ?

X