Lazer Epilasyon Ankara'da Lazer Epilasyon Hk.

Bitene kadar diyen yerden kork bikere. Gercek lazerler cok pahali makinalat. Bakimlari var dolumlari var. Fiyatlara kiziyoruz ama normal. Ipl de oyle sey yok o yuzden bitene kadar diyorlar. Birde gercek lazerlerin ismini ekliyorlar. Yapanlarda bak bana falan tuy varmi diyor. Goruyoruz tertemiz bizde kaniyoruz iste. Halbuki onlar orada surekli kendilerine yapiyorlar bir nevi sir agda dusun. Biraktiginda aynen tuyler geri geliyor. Bende cok arastirdim hijyen duzgun bir yer olsun istedim.

Yani şimdi seans başı ücret olunca buralarda bilerek uzatıyorlar onu demek istemiştim.Aynen ya kadın bana bak ben kendime de yaptım kıl var mı hiç demişti başlarken pürüzsüzdü inanmıştım :KK70: Yine de hijyenik bir yer diye başlamıştım.Ama en son seansta biraz geciktirdim randevu tarihini ve cidden çok fazla çıktı kıl şeklinde bir de :işsiz:

Yani şimdi seans başı ücret olunca buralarda bilerek uzatıyorlar onu demek istemiştim.Aynen ya kadın bana bak ben kendime de yaptım kıl var mı hiç demişti başlarken pürüzsüzdü inanmıştım :KK70: Yine de hijyenik bir yer diye başlamıştım.Ama en son seansta biraz geciktirdim randevu tarihini ve cidden çok fazla çıktı kıl şeklinde bir de :işsiz:
Gecenlerde yuzum icin gittim. Yapan estetisyen dedi ki bu buZlazerinde cakmalari cikmis. Herkes buzlazer yaptiriyorum saniyormus. Halbuki bi arastirsalar. Guzellik salonlarinda gercek lazer kullanmak yasakkkkkk.

Gecenlerde yuzum icin gittim. Yapan estetisyen dedi ki bu buZlazerinde cakmalari cikmis. Herkes buzlazer yaptiriyorum saniyormus. Halbuki bi arastirsalar. Guzellik salonlarinda gercek lazer kullanmak yasakkkkkk.

Sizin sayenizde öğrendim ben sağolun herkese de söylüyorum artık gerçek lazer yapılmadığını ben yandım başkaları yanmasın.

Sizin sayenizde öğrendim ben sağolun herkese de söylüyorum artık gerçek lazer yapılmadığını ben yandım başkaları yanmasın.
Aslinda bu siteye bir girseler iyice bi okusalar hepsini herkes bilinclenecek. Bi kere en basta niye bu kadar ucuz diye uyuz olmali insan. Gercek lazer kullanipta bitene kadar diyen tek yer yoktur. Varsada ipl yapiyordur.

Aslinda bu siteye bir girseler iyice bi okusalar hepsini herkes bilinclenecek. Bi kere en basta niye bu kadar ucuz diye uyuz olmali insan. Gercek lazer kullanipta bitene kadar diyen tek yer yoktur. Varsada ipl yapiyordur.

Evet bu sitede her konuyla ilgili bilgi var gerçekten.Zaten piyasayı bilsek uyanabiliriz konuya ama fiyat ucuz mu pahalı mı çok anlamamıştım normal gelmişti bana.Umarım biter artık doğru bir yer buluruz da.

Evet bu sitede her konuyla ilgili bilgi var gerçekten.Zaten piyasayı bilsek uyanabiliriz konuya ama fiyat ucuz mu pahalı mı çok anlamamıştım normal gelmişti bana.Umarım biter artık doğru bir yer buluruz da.
Benim bu 3.ncu seansta %80 bitecek dedi. Ilk gittigimde net bisi diyememisti. Her gittigimde farki goruyor demek ki

Ne güzel bana daha başlamadan %80-90 biter demişti ama nerdee.Umarım faydasını görürsünüz.
Ins. Az para vermiyoruz yani. Insan nelerden feragat ediyorda veriyor o parayi bi umitle. Hayallerimiz suya dusmez ins. Ben ayva tuyunede raziyim. Benim yogun ve sertti cunku.

Ins. Az para vermiyoruz yani. Insan nelerden feragat ediyorda veriyor o parayi bi umitle. Hayallerimiz suya dusmez ins. Ben ayva tuyunede raziyim. Benim yogun ve sertti cunku.

Aynen benim de öyle ayva tüyüne bile razıyım.Kıl sorunu olmayanlar çok şanslı gerçekten :)

Merhaba hanımlar;
Dün Sincan'da bir hastaneyle (isim vermek yasak olduğu için yazamıyorum.) lazer epilasyon hakkında görüşmeye gittim.Hastanede alexandrite ve Nd yağ cihazları var.Doktorla uzun uzun konuşma fırsatım oldu.Doktor; beyaz tenli olduğum ve kıl köklerim siyah renkte olduğu için Alexandrite lazerin uygun olduğunu söyledi.Ama önce hormon testi yapması gerektiğini, tüylerin tamamen bitme garantisi olmadığını, % 80 azalacağını ve bunun için 8 seansın yeterli olacağını söyledi.Verdiği cevaplar beni kendisine güvenmeye itti.Ama daha önce bir güzellik merkezinde Ipl lazer ile dolandırılınca yer seçerken tereddütte kalıyorum. :KK64:
Ankara da gidip memnun kaldığınız bir hastane ya da poliklinik var mı? Birde dün görüştüğüm hastaneye gidip memnun kalan var mı? Yorumlarınızı bekliyorum. :21::KK25:
REKLAMLAR

Son düzenleyen: Moderatör:
X