ankarada dr.vildan baştürke ameliyat olan var mı????

lilamerve

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
8
0
29
vildan baştürke burun estetiği olmayı düşünüyorum , kendisiyle pazartesi günü görüşücez ve eğer kararımı netleştirirsemde çarşamba ameliyat olacağım çok araştırdım fiyat ve memnuniyet açısından kendisi mantıklı geldi olanlar memnun mu yada olup memnun olmayan var mı ?

vildan baştürke burun estetiği olmayı düşünüyorum , kendisiyle pazartesi günü görüşücez ve eğer kararımı netleştirirsemde çarşamba ameliyat olacağım çok araştırdım fiyat ve memnuniyet açısından kendisi mantıklı geldi olanlar memnun mu yada olup memnun olmayan var mı ?
Arkadaşım oldu kendisine çok güzel burnu var şu an , 2 sene oldu sanırım olalı fiyat olarak da makul tam bir fiyat performans diyebilirim

Arkadaşım oldu kendisine çok güzel burnu var şu an , 2 sene oldu sanırım olalı fiyat olarak da makul tam bir fiyat performans diyebilirim
Çok sevindim memnun olmasına google yorumlar var ama bazen satın alınmış sahte yorumlar olabiliyor artık sağlık sektörü ne yazık ki güven olmuyor

Çok sevindim memnun olmasına google yorumlar var ama bazen satın alınmış sahte yorumlar olabiliyor artık sağlık sektörü ne yazık ki güven olmuyor
öyle evet kimseye güven olmuyor , ankarada olacaksanız doktor önerebilirimm bir kaç tane birde maksimum bütçeniz nedir

Dediklerinize baktım aslında Serdar Başer ile görüşmedim fiyatının yüksek olacağını tahmin ettiğimden Elif dağlı ya olacaktım aslında ama yaptığı burunlar hep çok geniş geldi son anda vazgeçtim

Vildan hanımla yarın görüşecem zaten içime sinmezse yine diğer söylediklerinize bakarım ama Vildan hanıma biraz daha yakındım yarın yine netleşmiş olur o yüzden Vildan hocaya olan varsa asıl olarak merak etmiştim

Vildan hanımla yarın görüşecem zaten içime sinmezse yine diğer söylediklerinize bakarım ama Vildan hanıma biraz daha yakındım yarın yine netleşmiş olur o yüzden Vildan hocaya olan varsa asıl olarak merak etmiştim
Vildan hoca ile Serdar hoca arasında çok fark yoksa Serdar hocayı düşünün derim ayrıca fiyat kısmına gelirsem burun estetiği önemli bir işlem içinize sinen iyi bir doktora olun 10-15 binden kaçmayın derim evet az paralar değil ama yüzünüzün tam ortasında duracak ömür boyu sonradan pişman olmayın doktorunuzu iyi seçin

tam olarak fiyat farkı ne kadar var bilmiyorum eğer az varsa tabiki düşünürüm ama zamanla ilgili bir sorunum var benim bu aralar randevu olarak uzun tarih vermiyorsa bi görüşücem

Oldunuzmu

Şuan bişey söylemek için çok erken şişliğim ve morluğum çok fazla yarın tamponlarım alınıcak cuma da atel çıkıcak bakalım

X