Doğuma Hazırlık Ankara Memorial veya Güven hastanesinde doğum yapanlar veya yapacaklar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Perryperry

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2022
4
1
31
Merhabalar Ankara Memorial veya Güven hastanesinde doğum yapanlarınız var mı ? genelde eski tarihli konu başlıklarında parça parça okumaya çalıştım ama yeteri kadar bilgi edinemedim... hocamız bize güven veya memorial hastanesini seçenek olarak sundu...bende tecrübeli annelerimizden bilgi almak istiyorum

Merhabalar Ankara Memorial veya Güven hastanesinde doğum yapanlarınız var mı ? genelde eski tarihli konu başlıklarında parça parça okumaya çalıştım ama yeteri kadar bilgi edinemedim... hocamız bize güven veya memorial hastanesini seçenek olarak sundu...bende tecrübeli annelerimizden bilgi almak istiyorum
Ben Memorial den doğum paketi almıştım. Henüz doğum yapmadım 2-3 hafta var doğumuma. 9. Haftadan beri geliyorum hastaneden de doktorumdan da çok memnunum. Doktorum Kudret Erkenekli. Hastane de çok nezih ve temiz. Benim çok içime sindi. Şimdiye kadar çok güzel geçti riskli hamilelik yaşamama rağmen. İnşallah doğumda da memnuniyetim devam eder ama içim rahat o konuda ☺️

Yeni gördüm bende nisanda memorialda doğum yaptım her anlamda çok memnun kaldım...benim doktorum orayla anlasmaliydi...hocadan önce ordan fiyat almıştım o zaman sadece hastane yani hocadan ayri 5800 istedi...sezeryanda 2 normalde 1 gece bırakıyorlar tabi doktorunuz uygun gorurse eve gonderebiliyor...yemekleri hasta bakıcı hizmetleri hemşirelerin ilgisi çok güzeldi en son çıkacağımız günde bizim tercih ettiğimiz şık bir yemek sunmuslardi...yalnız hemşirelerden biri aksiydi belki o günü kötü geçiyordu ama geri kalanların hepsi çok ilgiliydi...

X