Ankara Labioplasti

Eveet en sonunda ben de labioplasti oldum Ebru zulfikaroglu hocamıza Ankara'da. Dün oldu ama çok şükür sonuc mükemmel. - ablam da olmuştu her ikimiz de memnun kaldık ameliyatdan yıllarca içinize dert edecek birsey değil sohbet ederek zamanın nasıl geçtiğini zaten anlamıyorsunuz arkadaslar kafaya çok takip psikolojimizi bozmaya utanmaya hiç gerek yok bakalım sevgilim ne diyecek ona söylemedim sürpriz olsun diye ama hiç dikiş izi bile yok bugünden çok az bir ağrı oldu dün aksam ama sabah abisey kalmamış. Labioplasti olmak isteyen arkadaslar kararınızı ertelemeyin derim. Yazın bikinimi rahat rahat giyerim artık!!!

kendimi okadar yalnız hissediyordum ki bu yazıları okuyunca rahatladım arkadaşlar ebru hocanın ücreti nedir şuan durumunuz nasıl dikiş izi falan varmı lütfen banada yardım edin:KK43:

Gecemavisi ücret kliteroplasti ameliyatı eklenince değişiyormuş bende gerek olmadıgı için 2000 tl verdim ama kliteroplasti olacaksa zannediyorum 500 tl daha ekleniyor ama sen yine de telefonla Ebru hanımla görüş derim arkadasım!!

arkadaşlar bu ameliyatı olurken çok iyi düşünün.doktor araştırmanızı iyi yapın.ben ankarada oturuyorum ve 1 ay içerisinde iki ameliyat geçirdim.ameliyatlarımın üzerinden 2 ay geçmesine ramen sertlik devam ediyor.zaman zamanda ağrıyor.sanki orada yabancı bir cisim varmış gibi.eskisi gibi zevkte alamıyorum.inş zamanla geçer.

X