Göz Makyajı ankara kaş tasarım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

deusarebeld

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2015
399
212
Ankaraya bu sene geldim kuaförler mahvetti kaşımı. Tasarım yapan güzelce alan kaş tasarımcı önerebilir Misiniz bi aralar nursun yıldız varmış onun gibi bişey. Fiyatı fark etmez artık bıktım ciddenn :KK43:

Ankaraya bu sene geldim kuaförler mahvetti kaşımı. Tasarım yapan güzelce alan kaş tasarımcı önerebilir Misiniz bi aralar nursun yıldız varmış onun gibi bişey. Fiyatı fark etmez artık bıktım ciddenn :KK43:
Daha önce acilan konudaki yorumlarda stüdyo A da aysun hanım varmış guzel kaş alıyormuş

kizlar, sonunda gecen gun kasimi aldirdim ama sonuc tam HUSRAN :KK43: tam salon bianco ya gidecektim buradaki ovguler sonucunda, ama tesadufen baska bir yer duydum, yeri iyi biryerde, sadece kas dizayn yapiyolar dediler, iyi dedim o kadar kasi uzattim, oraya gideyim. Ankara da Nenehatun caddesinde AYCA SEN kas tasarim guzellik salonu diye bir yer. Kas alan kiz, gayet ozensiz, kaba, 5 dakikada, ne dizayn ne bir sey, iki kasimi BAMBASKA aldi. ikisininde farkli oldugunu soyleyincede zaten senin kasin soyle boyle , boyle olmasi mucize gibi asalayici soyler soyledi, resmen yapamayinca asagiladi... ustura ile alacagini soyledi ama sonradan bi dahaki sefere ustura yapacam dedi, ne alaka anlamadim. Ve ankarada 5 dakikada cimbizla kas alimina odenebilecek en fazla parayi odedim sanirim, 40 tl istedi. halbuki burayi duydugum kisi 30 tl demisti, yani kafasina gore fiyat verdi. ben magdur oldum, baska kimse olmaz umarim, kasimi o kadar uzattim uzun suredir kimseye gitmedim, iyi bir sey olsun diye ama sonuc husran, uzuntum buyuk :KK43:

X