Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Ankara göz cizdirme lazer ameliyatı?

Benim dedem, teyzem, ananem su anda adi Sanatoryum egitim arastirma hastanesi olan yerde yaptirdi. Dedemle ananem 70 yas ustuydu teyzem 40 yas ustuydu ameliyat yaptirdiklarinda.

Hepsi cok memnun ve gozluksuzler.

Ben Memorial'de yaptırdım, aşırı memnun kaldım çok çok tavsiye ederim. Sadece ameliyat günü ameliyattan sonra birkaç saat gözümde rahatsızlık hissi oldu o kadar, ertesi gün hayatıma devam ettim :KK50:

Bende o kadar çok istiyorum ki gözlerimi cizdirmeyi ama on sene sonra tekrarlıyor diyorlar.

Ben Memorial'de yaptırdım, aşırı memnun kaldım çok çok tavsiye ederim. Sadece ameliyat günü ameliyattan sonra birkaç saat gözümde rahatsızlık hissi oldu o kadar, ertesi gün hayatıma devam ettim :KK50:
Ay ne zaman ve kaca yaptirdiniz? Bir de goz rahatsizliginiz neydi?

Merhaba 4 yıl önce eşim, 2 3 yıl önce de abim çizdirdi.
Veni Vidi Göz de Veysel hocaya.
İkisi de memnun.
Güncel fiyatlardan haberim yok tabii.

Merhaba 4 yıl önce eşim, 2 3 yıl önce de abim çizdirdi.
Veni Vidi Göz de Veysel hocaya.
İkisi de memnun.
Güncel fiyatlardan haberim yok tabii.
Veni vidide düşünüyordum aslında ama kötü yorumlar vardı baya bide bu dediğiniz hekime hemde

Iyi bir fiyatmiymis bu? Su an piyasasini hic bilmiyorum bu islerin.

Valla panpa bilmiyorum,a raştırmadan yaptırdım. Doktora daha önce de gitmişliğim vardı, süper bir doktor, bir de operasyonu ameliyathanede yapıyorlar gayet hijyenik bir şekilde. Bilindik bir göz hastanesi var, ailem onlar hakkında pek olumlu olmayan şeyler duymuşlar o yüzden orayı aramadım bile. Yine de ara fiyat sor tabi.

Veni vidide düşünüyordum aslında ama kötü yorumlar vardı baya bide bu dediğiniz hekime hemde
Biraz asık suratlı bir adamdı. Ama işini yaptı mı yaptı başka da bir ilişkimiz olmadığı için bir kötülüğünü görmedik açıkcası.
Ne desem yalan olur. Herkesin beklentisi aynı olmuyor elbette. 😉

X