Ankara gelin saç - makyajı yapan yerler

Yüzünci yıl pazarının karşısında yan yana 2 kuaför var. İkisi de iyiydi. Ama tabii ben gitmeyeli çok uzun oldu. Elemanlar aynı mı bilmiyorum.
Bütçeniz varsa Paris Kuaför iyidir. Ana merkezi Filistin Cad. Olan

Valla size bisi diyimi mi nisanimda Ali gür e gittim o kadar para verdim igrenc yaptilar ama dugunumde Sincan da Matmazel Kuafore gittim sadece bayanlarin calistigi. O kadar guzel oldu ki size anlatamam ya bi de gecen senenin parasiyla sac makyaj 1000 vermistim

Merhabalar
Ankaradayım gelin saç makyaj İçin Yenimahalle veya Çankaya farketmez gelin saç makyaj yapan yer biliyorsanız önerilere açığım :)
Bence profesyönel yerlere gidin direk makyaj stüdyosu şeklinde eğer bütçeniz çok düşük değilse. Kendi gittiğim yeri önereyim ben ve çok memnun kalmıştık.
Mecan Ağım Studio instadan bakarsınız

Bence profesyönel yerlere gidin direk makyaj stüdyosu şeklinde eğer bütçeniz çok düşük değilse. Kendi gittiğim yeri önereyim ben ve çok memnun kalmıştık.
Mecan Ağım Studio instadan bakarsınız
Bende mecan ağıma gittim ama ben düğünün olacağı otele çağırdım.Ekip geldi mecan bey gelmedi o farklı fiyattı o yüzden ekibi tercih ettim.Makyajımdan memnun sayılırdım ama saçım asla istediğim gibi olmadı.Çok da para verdim ama saç cidden olmadı.Aslına bakarsanız orası makyajda fena değil ama kuaför ve saç olayları zayıf

Bende mecan ağıma gittim ama ben düğünün olacağı otele çağırdım.Ekip geldi mecan bey gelmedi o farklı fiyattı o yüzden ekibi tercih ettim.Makyajımdan memnun sayılırdım ama saçım asla istediğim gibi olmadı.Çok da para verdim ama saç cidden olmadı.Aslına bakarsanız orası makyajda fena değil ama kuaför ve saç olayları zayıf
Yaa =( üzdü... Ekip hakkında bir bilgim yok kendisi yaptığı için bana Mecan beyin ama annem kardeşime yaptılar aslında, hiç sorun olmamıştı oysa ki... Ama Mecan beyciğim kendisi aşırı tatlı değil mi tanışmışsınızdır orda <3
Neyse inşallah düğününüz çok güzel geçmiştir yaa hiç takılmayın olmuş olmamış şeylere artık...

X