Ankara da burun estetiği vedat taş? Tevfik sözen?

Beybilibili

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
342
335
Merhabalar,
Hem estetik açıdan hem de nefes problemi sebebiyle ameliyat olmak istiyorum ancak doktora karar veremiyorum. Vedat taş ile görüştüm aslında ilk başta güven vermişti. Ancak daha sonradan internetten yorumlarını incelediğimde bişey dikkatimi çekti hiç olumsuz yorum yoktu fakat yorumların yapıldığı tarihler hep ard ardaydı. Bilmiyorum belki de tesadüftür.
Daha sonrasında biraz daha araştırdığımda Tevfik sözen in de hasta memnuniyetinin oldukça fazla olduğunu gördüm yüzyüze görüşmedim ancak telefonla ameliyat ücretini kaba taslak sorduğumda biraz fazla geldi ve muayene için bile tarih almak oldukça zor görünüyor.
Ankara’da bu iki doktordan birine ameliyat olan var mı özellikle vedat taş ın hastaları su an ki durumlarını bildirebilirler mi? Ya da bunların dışında önerebileceğiniz birisi var mı ?
Şimdiden teşekkürler

Tevfik sözen aslında baya iyi gibi telefonla görüştüğümde fiyat bana biraz fazla geldi bu sebeple üni hastanelerini araştırmaya başladım. Sanırım Gazi de olacağım
üni.lerden randevu nasıl alınıyor bilgi verebilirseniz sevinirim. kime ameliyet olacağınıza karar verdinizmi.

Ben tevfik hocaya ameliyat oldum şimdilik gayet memnunum tek sıkıntı gerçekten çok yoğun kontrollerde cok fazla zaman ayıramıyor size ama işinin ehli bir insan 👍🏻

X