Ankara Buz Lazer 2023

Sibella2710

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2021
91
29
27
Hanımlar merhaba Ankarada bu yazdığım yerler hakkında olumlu olumsuz bir fikriniz var mı? Buz lazerin kendi sitesindeki mekanlar bazılarını olumsuz yorumlardan eledim ama geriye de epey kaldı bayramdan sonra başlayacağım karar vermek istiyorum fiyat önemli değil önemli olan gözle görülür %80 90 sonuç artı alexandrite makinesi olan varsa o da artı olur belki dönüşümlü girerim

Eklentiler

• 16786687882214332575683746590147.jpg
    16786687882214332575683746590147.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 169
Ben elmas Ümitköye gidiyorum. 1 seans gittim pek acımadı.

ben mehmet akgüne gittim 6 seans geçen sene.ilk seans alex candelayla başladılar sonra kıl köklerim sarıymış sopranoya döndüler seanslar bittiğinde koltuk altım bitmişti genital ve tüm bacak bitmemişti.şuan üstünden altı ay geçti bacak ve genital %20-25 azaldı koltukaltı %30-35.daha ucuz lazerci arıyorum bnm anladığım ilk sürekli sonra azar azar gidilecek bi yer lazer.

ben mehmet akgüne gittim 6 seans geçen sene.ilk seans alex candelayla başladılar sonra kıl köklerim sarıymış sopranoya döndüler seanslar bittiğinde koltuk altım bitmişti genital ve tüm bacak bitmemişti.şuan üstünden altı ay geçti bacak ve genital %20-25 azaldı koltukaltı %30-35.daha ucuz lazerci arıyorum bnm anladığım ilk sürekli sonra azar azar gidilecek bi yer lazer.
6 ayda çok az azalmış ya niye öyle oldu ki

Aslında lazer meselesinde denemeden bilemezsiniz. Yüksek puan almış yerlerden birisine başlayaral süreci kendiniz tecrübe edecektiniz. Mesela ben ev tipi lazer kullanıyorum. Elhamdülillah çok memnunum sonuçlardan ama kol altımda hiç etki etmedi. Sadece kol altı için size sordum nereye gittiniz diye. İnsan sürece başlamadan kendisi için ne olacağını bilemiyor.

Bir de ben hamile kalmadan 2 yıl kadar önce falan yapmıştım ev tipi lazeri ve gebelik doğum sonrasıda dahil rahat ettim. Şimdi mesela ev tipini bir kez daha kol altımda deneyeceğim baktım olmuyor bir yere gidip halledeceğim inşallah

Yorumlarına bakıyorum iyi puan almış sonra şikayetvarda yorumlar yalan cilt bakım falan veriyorlar ya da bir şeyler imzalatıyorlar falan yazmışlar fazla deneme yanılma şansım da yok ki bu sefer de olmazsa kalır öyle yani ne zamandır araştırıyorum ama yok bir de hangi cihaz iyi onu da çözemedim bir sürü çeşiti var bitiren bulsam zaten soran herkese önericem benim gibi insan çok

X