ANİDEN AMH DEĞERİ DÜŞMESİ

Ayrk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2021
250
108
32
Merhaba, ocak ayının sonun da amh değerim 1.55 çıkmıştı ve aşılamaya başladılar üçüncü aşılamadan sonra tüp bebeğe geçiş yapıldı aynı hastane ve aynı merkezde yeniden amh bakıldığında 0.67 çıktı bir anda bu kadar düşme olabilir mi? Bende çikolata kisti var ca değerim de 187 çıktı bunlara adetin ikinci günü bakıldı diğer hormonlarım normal değerin de bu şekilde olanlar var mı ?

Merhaba, ocak ayının sonun da amh değerim 1.55 çıkmıştı ve aşılamaya başladılar üçüncü aşılamadan sonra tüp bebeğe geçiş yapıldı aynı hastane ve aynı merkezde yeniden amh bakıldığında 0.67 çıktı bir anda bu kadar düşme olabilir mi? Bende çikolata kisti var ca değerim de 187 çıktı bunlara adetin ikinci günü bakıldı diğer hormonlarım normal değerin de bu şekilde olanlar var mı ?
Çok geçmiş olsun ben de yeni çıktı kislerim daha ince yoktu tüp bebek tedavisi gördüm benim de amh değerim.0.4 tü geçen sene yaptım olmadi

Şimdi de kisim var diye almadım ilk önce kislerimi tedavi edeceğini söylemişti doktor hatta dün gittim doktora ilaç fln verdi fitil verdi bakalım . Sizde kisleriniz e bakın sorun eğer engel değilse tüp bebeğe sonra yapın . Gerçekten kolay değil . Rabbim yardım etsin inşallah 🤲

X