Hematoloji - Kan bilimi Anemi, tedavi vb

Ya siz şaka mısınız? Kadının Demir ve kan değerleri kritik değerlerin altına düşmüş ki yükleme tedavisi alıyor. Hangi bilgi düzeyiniz ile böyle oturduğunuz yerden insan hayatını riske aracak tavsiyeler verebiliyorsunuz? Her sağlık ilgili konuya yazıp yazıp durmuşsunuz. Öyle her şeye iyi gelen bitkisel bir ilaç yok. Isırgan otu da bitkisel yüzüne sürüyor musun? Doğada bir sürü zehirli birkisel var. Bir şeyin bitkisel olması nasıl çok faydalı oluyor. Reklamınızı gidin başka yerde yapın insanların sağlıkları ile oynamayın .
Ben de gizli reklam olduğu hissine kapılmıştım açıkçası serumla ve kan nakliyle bile uzun vadede toparlanacak bir teşhise mucize bir bitkisel çözüm varsa zaten araştırmalar sonucu tedaviye veya hekimlerce reçete edilebilen bi takviyeye dönüştürülürdü diye düşünüyorum.

Canım bende 4 sene tedavi gördüm. Ama hiç birisini uzun soluklu sürmedi. 1 2 senenin sonunda yine doktor şaşkınlıkla anemi teşhisi koymuştu 4 e düşmüştü değerlerim🫤ben bir ürünle tanıştım bitkisel ve 3 senedir onlarınkullanıyorum. Artık ilaçta kullanmıyorum, ağrı kesici bağımlısı olarak. Elimden bşey gelirse yardımcı olmak isterim sanada. Çok zor süreçler, ve hayatına etkisi çok kötü gerçekten
Üstünden zaman geçmiş ama ne kullandınız acaba ben ferinject oldum 3 gün önce

Benim değerim ikiydi. İki ünite kan verdiler ardından da birer hafta arayla 1000 mg Demir serum, sonra da 500 mg Demir serum verildi.
Size tavsiyem bir dahiliye doktoruna görünün durumu anlatın. Bahsettiğim serum raporla veriliyor değerinizin uygun olması lazım, eczaneden kendiniz alamazsınız ve sigorta bir kısmını karşıladığı halde biraz fiyatı yüksek. Serum verilirken yatış yapıldı alerji riski olabilir mutlaka hastanede yaptırın doktorunuz uygun görürse. Alerjik reaksiyonlara karşı serum da uygulanıyor. Bir iki gün sarsıyor ama vücuda uyum sağlayınca yeniden doğmuş gibi oluyorsunuz.
Merhaba umarım mesajimi görürsünüz ben hamileyim 3 gün önce ferinject aldım bir günde 2 küçük poşetlerde ne zaman etkisini hissederim acaba suaanlik hala ayniyim bı değişiklik yok yoksa daha zamanı varmı etkisini göstermesi icin

X