İğneli Epilasyon Anadolu yakası iğneli epilasyon (uyuşturma)

AdNoctum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2013
118
34
34
Kızlar anadolu yakasında güvenilir bir yer arıyorum ama uyuşturarak yaptırmak istiyorum uyuşturarak yaptıranlar var mı? Ödem olduğunu söylediler ama uyuşturmadan yaptıramam ağda bile yaptıramıyorum :26::26:

Kızlar anadolu yakasında güvenilir bir yer arıyorum ama uyuşturarak yaptırmak istiyorum uyuşturarak yaptıranlar var mı? Ödem olduğunu söylediler ama uyuşturmadan yaptıramam ağda bile yaptıramıyorum :26::26:

Cnm benim gittigim yeri tavsiye edebilirim.Umraniye tantavi mahallesinde. Emine funda epilasyon istersen numarasini veririm sana ararsin. koltuk altimdan gidiyorum uyusturarak yapiyorlar.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm benim gittigim yeri tavsiye edebilirim.Umraniye tantavi mahallesinde. Emine funda epilasyon istersen numarasini veririm sana ararsin. koltuk altimdan gidiyorum uyusturarak yapiyorlar.

Canım hastane falan mı ? İğne olayı nasıl oluyor hastane değilse bir sorun yaşadın mı hiç

Canım hastane falan mı ? İğne olayı nasıl oluyor hastane değilse bir sorun yaşadın mı hiç

Hayir cnm hastane degil ancak bn bi sorun yasamadim zaten arkadasimin tavsiyesiyle gittim.cok iyi insanlar memnun kalirsin :)

Hayir cnm hastane degil ancak bn bi sorun yasamadim zaten arkadasimin tavsiyesiyle gittim.cok iyi insanlar memnun kalirsin :)

Tamam canım çok sağol numarasını atar mısın özelden bana :KK16::KK16:

Arkadaşım Memnun Kaldınmı acaba.Yaşlı annemi götürücemde.bide fiyatları hakkında bilgi verebilirmisiniz.

ümraniyede caren güzellik merkezi var uyuşturucu kremle yapılıyo ben gidiyorum memnunumda tavsiye ederim..

Merhaba bende Emine Funda Epilasyon telefon numarasını isteyebilir miyim sizden ben daha önce gidiyordum şimdi numaraları kayıp ettim

Emıne ve funda yı kesinlikle tavsiye etmiyorum, müşterilerinin yüzüne gülüp arkalarından etmedigi lafı, saygısızlığı bırakmayan insanlar.

X